Ta oferta pracy jest nieaktualna od 109 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brand Manager

  • Chrzanów, małopolskie
  • Kierownik
  • 04.12.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BODYPAK SP. Z O.O. To nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma handlowa o wieloletnim doświadczeniu na rynku, zajmująca się sprzedażą detaliczną, hurtową oraz produkcją suplementów diety. Działalność firmy jest szeroko rozpowszechniona na rynku krajowym oraz wielu rynkach międzynarodowych w tym poza Unią Europejską. Nasz profil inwestycyjny skupia się na silnym rozwoju „ekomersu”, rynków międzynarodowych, produkcji oraz skutecznego digital marketingu.

    W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

    Brand Manager Marki BODYPAK
    Miejsce pracy: Chrzanów
    Wiedzącego w praktyce, co to growth hacking, social media marketing, content marketing. Umiejącego racjonalnie tworzyć i realizować media plany, analizować otoczenie konkurencyjne. Potrafiącego postawić i realizować działania w kontekście konkretnych KPI. Preferowana osoba żywo zainteresowana sportem i/lub znająca branżę fitness. Dobrze zmotywowany i szybko rozwijający się team czeka.

     ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Współtworzenie strategii digital marketingu dla marki BODYPAK
    • Kreowanie i realizacja strategii rozwoju kanałów social media dla BODYPAK
    • Odpowiedzialność za wzrost zasięgu i zaangażowania użytkowników w kanałach social media, zwiększanie widoczności marki BODYPAK w Internecie
    • Współpraca z detalicznym działem handlowym zleceniodawcy w zakresie trade marketingu
    • Zarządzanie zespołem copywrighterów oraz kontentowym portalem Wyższa Szkoła Bodypak
    • Realizacja planów i budżetu marketingowego
    • Monitoring danych rynkowych (w tym analiza konkurencji), analiza trendów branżowych
    • Współpraca z działem Marketingu marek własnych przy organizacji eventów, targów z udziałem marki BODYPAK
    • Współpraca z działem graficznym oraz kanałem 6PAK.TV zleceniodawcy w kontekście działań brandingowych dla BODYPAK

    WYMAGANIA:

    • Minimalnie 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub agencji digitalowej
    • Bardzo dobra znajomość trendów online marketingu w tym w szczególności social media oraz influencer marketing
    • Umiejętność planowania i organizacji pracy
    • Komunikatywność oraz wysokie umiejętności interpersonalne
    • Umiejętność swobodnego zarządzania zespołem
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum średnim

    OFERUJEMY:

    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    • Umowę kontraktową lub umowę o pracę
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w firmie o pozycji lidera rynkowego w swej branży
    • Rozwój, szkolenia, miłą atmosferę w silnie zmotywowanym, ambitnym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.