Oferta pracy

Brand Manager (FMCG)

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

  • Bełchatów, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

Dla naszego Klienta, lidera w branży FMCG, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • zarządzanie jednym z brandów firmy i tworzenie jego strategii,
  • współpraca przy tworzeniu nowych produktów brandu i współpraca z Product Managerami,
  • zarządzanie budżetem brandu i analizy wydatków,
  • tworzenie koncepcji działań promocyjnych i planowanie kampanii marketingowych dla produktów brandu,
  • monitorowanie działań konkurencji i sytuacji rynkowej,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży i marketingu.

Oczekiwania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku, w zarządzaniu brandem (mile widziana branża FMCG/kosmetyczna),
  • umiejętność i doświadczenie w zarządzaniu budżetem i środkami finansowymi,
  • doświadczenie w tworzeniu analiz i znajomość biznesowego aspektu marketingu,
  • znajomość trendów i rozwiązań w zakresie digital marketingu, zwłaszcza social media, content marketing,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2,
  • nastawienie na realizację celów biznesowych oraz wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • gotowość do codziennych dojazdów lub relokacji do Poznania.

Oferujemy:

  • formę zatrudnienia zgodną z indywidualnymi preferencjami kandydata (umowa o pracę lub B2B),
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę na stanowisku mającym strategiczne znaczenie dla rozwoju firmy,
  • realny wpływ na rozwój podległego obszaru i kształtowanie przyszłości firmy
  • ciekawe wyzwania przy zaawansowanych projektach dla rozpoznawalnych marek,
  • pakiet benefitów pracowniczych,
  • możliwości rozwoju i doskonalenia umiejętności,
  • miejsce pracy zlokalizowane w biurze w Poznaniu,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy