Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Here&Now Sp. z o.o. z siedzibą w: Białej Floty 2/2, 02-654 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager

Kanaste

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 17 gru 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie strategii e-marketingowej

  • Współtworzenie planu marketingowego

  • Poszukiwanie / testowanie nowych kanałów pozyskania klienta

  • Współodpowiedzialność za budowę wizerunku marki w sieci oraz dbanie o Customer Experience (również w kontekście wprowadzania nowych produktów do oferty)

  • Współpraca i nadzór nad działem Influencer Marketingu

  • Współpraca z innymi działami firmy i podwykonawcami (marketing, logistyka, customer happiness)

  • Nadzorowanie działań Social Media, Content Marketing, PR i współpraca z podwykonawcami w tych obszarach

  • Nadzorowanie pracy zespołu marketingowego

  • Mierzenie efektywności i optymalizacja działań internetowych w zakresie kosztów i wyników sprzedaży

  • Zarządzaniem budżetem marketingowym

  • Realizacja planów sprzedażowych i budżetowych

  • Analiza rynku i trendów w obszarze e-commerce

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3-letnie udokumentowanie doświadczenia w obszarze e-commerce

  • Doświadczenie w długofalowym budowaniu strategii digital marketingowych.

  • Znajomość narzędzi analitycznych do mierzenia efektywności działań marketingowych oraz ich optymalizacji (Google Analytics, Hotjar itp.)

  • Umiejętność analizowania danych

  • Bycie na bieżąco z najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w obszarze e-commerce

  • Mile widziane doświadczenie na rynku Wellness

  • Samodzielność w działaniu, dobra organizacja oraz nastawienie na realizację celów sprzedażowych.

  • Znajomość Excela na zaawansowanym poziomie

  • Biegła znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań na bazie delegacji odpowiedzialności

  • Aktywny udział w rozwoju marki, pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej w szybko rosnącej branży

  • Dostęp do najwyższej klasy treści i narzędzi rozwojowych, gdyż mocno wierzymy w rozwój osobisty, jako czynnik motywujący do pracy

  • Atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach

  • Dobrą atmosferę pracy, która bazuje na pozytywnych wartościach

  • Praca zdalna

  • Elastyczne godziny pracy

  • Benefity pozapłacowe np. ubezpieczenie prywatne i grupowe.

  • Praca od zaraz na podstawie Umowy o Pracę lub B2B

O nas

Kanaste to szybko rosnąca marka branży wellness, która zrodziła się z idei: „Jak realnie pomóc ludziom w lepszym samopoczuciu?”. Odpowiedź brzmi: trzeba zacząć od znalezienia równowagi. Zainspirowani swoją własną drogą do lepszego życia postanowiliśmy stworzyć markę, która ma realnie pozytywny wpływ na odbiorców i pomaga im w transformacji codziennego samopoczucia. Dziś, po 24 miesiącach obecności w branży, wraz z grupą wyjątkowych ludzi tworzymy produkty najlepsze w swojej klasie i jesteśmy wśród liderów na rynku olejków CBD. Na koniec 2019 roku Kanaste składało się z dwóch osób. Dziś jest nas 21 i szukamy kolejnych 10 wspaniałych osób. Tempo rozwoju jest dla nas bardzo ekscytujące, ale równie ważna jest dla nas dobra zabawa.

Szybki rozwój firmy sprawia, że szukamy utalentowanego_nej Brand Manager – kogoś z obsesją na punkcie Customer Experience, branży DTC i rozumiejącego praktyczne realia budowania markie zorientowanej na tworzenie społeczności.

Szukamy gracza z pierwszej ligi. Zdajemy sobie sprawę, że to wieloznaczne pojęcie, jednak jeśli jesteś taką osobą, to o tym wiesz. Idealny kandydat jest osobą wysoce zmotywowaną, elastyczną, pozytywnie nastawioną i posiadającą doskonałe zdolności komunikacyjne. W Kanaste wierzymy, że podstawą sukcesu jest szczery feedback płynący we wszystkich kierunkach, dlatego liczymy że będziesz osobą otwartą, nie bojącą się przekazywać feedback zarówno swoim podwładnym jak i przełożonym oraz przyjmować go.