Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager

Enbio Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Gdynia, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

ENBIO TECHNOLOGY to firma specjalizująca się w tworzeniu i produkcji najnowocześniejszych urządzeń do sterylizacji, które wykorzystywane są w przemyśle, medycynie oraz laboratoriach. Każdy etap projektu traktujemy równie poważne – od funkcjonalności po estetykę. Właśnie dlatego nasze autoklawy to najchętniej kupowane urządzenia do sterylizacji w całej Europie.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej http://www.enbio-group.com/pl/

ENBIO TECHNOLOGY
poszukuje kandydata na stanowisko:

BRAND MANAGER

Miejsce pracy: Gdynia Redłowo ul. Sportowa

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne budowanie rozpoznawalności marki na rynkach międzynarodowych.

KLUCZOWE ZADANIA NA TYM STANOWISKU:

  • budowanie i realizacja strategii komunikacyjnej firmy
  • opracowywanie oraz wdrażanie działań marketingowych i komunikacyjnych
  • opracowywanie treści do komunikacji zewnętrznej jak i wewnętrznej
  • przeprowadzanie kampanii komunikacyjnych 360°: TV, prasa, digital (social media – FB, Instagram, YT i stronach branżowych)
  • nadzór nad produkcją materiałów video, prasowych: nagrania filmów instruktażowych, sesje zdjęciowe
  • zarządzanie projektami i procesami wdrożeniowymi produktu w ścisłej współpracy z działami operacyjnymi; koordynacja procesu wdrożenia oraz całego cyklu życia produktu
  • uczestnictwo w tworzeniu rocznych planów budżetowych – wartościowych i ilościowych
  • monitorowanie efektywności działań marketingowych
  • opracowywanie z działem graficznym identyfikacji graficznej marki
  • przygotowywanie ofert handlowych i prezentacji sprzedażowo-produktowych
  • analizowanie rynku, aktualnych trendów i działań konkurencji
  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi i badawczymi
  • inicjowanie i koordynacja procesu tworzenia materiałów marketingowych
  • przygotowywanie raportów z prowadzonych działań;

JEŚLI CHCESZ DO NAS DOŁĄCZYĆ I POSIADASZ:

  • wykształcenie wyższe
  • min 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku – warunek konieczny; (preferowany sektor beauty i medyczny)
  • praktyczną znajomość narzędzi marketingu internetowego i komunikacji w mediach społecznościowych
  • doświadczenie we współpracy z kooperantami w tym grafikami, drukarniami etc.
  • umiejętność pisania tekstów i tworzenia komunikatów
  • bardzo dobrą znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office
  • wysoką kulturę osobistą
  • jesteś komunikatywny, otwarty, pomysłowy oraz zaangażowany, samodzielny w działaniu i dobrze zorganizowany;

CO NAS WYRÓŻNIA:

Zespół marketingu Enbio to kilkunastoosobowy zespół, młodych, dobrze zorganizowanych ludzi z wielu krajów. Jesteśmy nastawieni na osiąganie wyników i na co dzień podejmujemy dużo odważnych decyzji, żeby osiągnąć zakładany cel. Nowi członkowie zespołu mogą mieć bardzo duży wpływ na rozwój firmy z powodu sposobu zarządzania przyjętym z technologicznych startup’ów oraz mają wgląd w cały proces osiągania wyniku.

OFERUJEMY:

  • Kompleksowe wdrożenie na stanowisku pracy
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym i kompetentnym zespole
Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Enbio Technology Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez  Enbio Technology Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne