Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brand Manager

  • Gdynia, pomorskie
  • Specjalista
  • 2015-03-24

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma K-Consult to największy niezależny importer i dystrybutor akcesoriów GSM, IT, foto oraz multimedialnych. W swojej ofercie posiada na wyłączność takie marki, jak Unitra, Case Logic, Sigma, Hahnel, Slik, Bridge Connect, Thule, Cellular Line i SKINK.

    W związku z dynamicznym rozwojem branży poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Głównym zadaniem osoby zatrudnionej będzie zarządzanie nową marką OORT, która pojawiła się w ofercie Spółki w kategorii inteligentnego systemu sterowania domem.

    Podstawowe obowiązki:

    • zarządzanie cyklem życia produktu
    • zarządzanie rentownością obrotu oraz rotacją towarów
    • analiza oferty dostawców, wybór i zamawianie produktów
    • budowanie i utrzymywanie stabilnych relacji z dostawcami
    • monitorowanie rynku i konkurencji
    • planowanie i przeprowadzanie akcji marketingowych
    • wspieranie kampanii sprzedażowych oraz odsprzedaży w kanałach dystrybucji
    • zarządzanie budżetem marketingowym

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • elastyczność i pozytywne nastawienie do zmian
    • zdolności analityczne i planistyczne
    • umiejętności komunikacyjne oraz pracy w zespole
    • umiejętności negocjacyjne
    • umiejętność prowadzenia prezentacji
    • zainteresowanie nowymi technologiami
    • wyższe wykształcenie, preferowane kierunki: marketing, zarządzanie, ekonomia
    • bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie Excel, mile widziana znajomość Power Point

    Firma oferuje:

    • portfolio marek światowych producentów posiadających pozycję lidera w swoim segmencie rynku
    • ciekawą pracę w dynamicznym środowisku i rozwojowej branży
    • atrakcyjne wynagrodzenie i system motywacyjny
    • stabilne zatrudnienie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • lokalizację w otoczeniu przyrody i blisko centrum miasta
    • dostęp do kart MultiSport, opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny) klikając przycisk Aplikuj
    pod ogłoszeniem.

    W temacie e-mail proszę zaznaczyć: „BRAND MANAGER”

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

    Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

    bottom