Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager - kategoria win i win musujących

MV Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

MV POLAND to jedna z najbardziej innowacyjnych i dynamicznie rozwijających się firm w branży alkoholowej w Polsce, dystrybutor marek własnych i importowanych w kilku kategoriach.

Zorientowany na dalsze rozszerzanie swojego portfela komplementarnych marek ( STUMBRAS, ALITA, GUBERNIJA) tworzących silne filary wzrostu firmy w najbliższych latach.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie oraz realizacja strategii i planów marketingowych produktów z kategorii win i win musujących
  • Kontrola budżetu marketingowego
  • Koordynacja działań wizerunkowych, promocyjnych i eventowych
  • Zarządzanie współpracą z agencjami zewnętrznymi
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz prowadzenie analiz rynku
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji w dziale marketingu
  • Współpraca z oddziałem firmy na Litwie
  • Współpraca z zagranicznymi dostawcami w zakresie tworzenia strategii i rozwoju marek na polskim rynku

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Wykształcenie wyższe, preferowane marketing i zarządzanie
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Determinacja w realizacji celów,
  • Umiejętność planowania i organizacji własnego czasu pracy,
  • Umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,
  • Umiejętność wprowadzania nowych marek na rynek i budowania ich pozycji
  • Wysoka motywacja i zaangażowanie do pracy,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (stały kontakt z centralą)
  • Znajomość rynku ALKOHOLI - będzie atutem!

OFERUJEMY:

  • Stałe wygrodzenie podstawowe + kwartalny system premiowy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Narzędzia pracy: auto służbowe, laptop, telefon służbowy
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, OK System, dofinansowanie do nauki jęz. angielskiego
  • Przyjazną atmosferę, świetny zespół, możliwość rozwoju
  • Pyszną kawę :)

Ogłoszenie archiwalne