Logo Pracuj.pl

Brand manager - Kierownik Zarządzający Produktami

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.O firmie

KRKA-POLSKA Sp. z o.o.

Równoległa 5

Włochy

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie wybranymi markami z portfela produktów Rx zgodnie z globalną polityką firmy
  • planowanie i realizacja działań marketingowych
  • przygotowywanie planów marketingowych dla wybranych produktów
  • przygotowywanie analiz i opracowań specjalistycznych w języku polskim i angielskim
  • planowanie budżetowe oraz controlling marketingowy
  • ścisła współpraca z przedstawicielami naukowymi w terenie
  • ścisła współpraca z Centralą firmy w Słowenii

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe magisterskie (ekonomiczne lub medyczne) studia podyplomowe lub MBA
  • mile widziane min. dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w renomowanej firmie farmaceutycznej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym
  • kreatywność, inicjatywa
  • samodzielność w działaniu
  • umiejętność pracy zespołowej
  • dyspozycyjność/konieczność częstych wyjazdów
  • mile widziane doświadczenie sprzedażowe
  • wysokie zdolności analityczne
  • orientacja sprzedażowa
  • wysoka kultura osobista oraz etyka zawodowa
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office i innych aplikacji marketingowych
  • ważne prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • szkolenia w celu podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy i inne narzędzia pracy

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Brand manager - Kierownik Zarządzający Produktami, Równoległa 5, Włochy, Warszawa