Oferta pracy

Brand Manager (kosmetyka biała)

PBA Doradztwo PersonalneO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Naszym Klientem jest dynamiczny i prężnie rozwijający się największy polski producent i eksporter kosmetyków, który od ponad 30 lat globalnie buduje zaufanie wśród konsumentów. Dzięki tworzeniu i szybkiemu reagowaniu na trendy rynkowe kosmetyki naszego Klienta docierają do ponad 70 krajów na całym świecie, będąc liderem w swoich kategoriach na wielu rynkach. Obecnie w związku z rozwojem struktur klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Brand Manager (kosmetyka biała)Numer ref.: Miejsce pracy: Piaseczno

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe prowadzenie projektów związanych z wprowadzeniem na rynek nowych produktów (od pomysłu, przez przeprowadzenie prób, opracowanie specyfikacji produktu, grafiki opakowań, doboru materiałów i narzędzi do jego wdrożenia),
  • Inicjowanie, wdrażanie i analizowanie efektywności działań promocyjnych oraz reklamowych,
  • Współpraca ze wszystkimi działami w firmie oraz z firmami zewnętrznymi w zakresie działań i materiałów marketingowych,
  • Monitorowanie i analiza rynku zachowań konsumentów i działań konkurencji,
  • Wsparcie w nadzorowaniu linii produktów, kreowaniu ich oblicza i rozwoju w kontekście zmieniającego się otoczenia rynkowego, w celu osiągnięcia założonych planów sprzedażowych,
  • Przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu marketingowego,
  • Praca w zespole oraz współpraca z innymi działami firmy,
  • Przygotowywanie i prowadzenie prezentacji produktowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • WARUNEK KONIECZNY- Doświadczenia w samodzielnym tworzeniu strategii marketingowej dla dedykowanych produktów na podobnym stanowisku w obszarze kosmetyki pielęgnacyjnej
  • Wykształcenia wyższego (marketing, zarządzanie, ekonomia)
  • Dobrej znajomości języka angielskiego,
  • Doświadczenia w zarządzaniu kategorią produktów, przygotowywaniu i skutecznym wprowadzaniu nowych produktów na rynek,
  • Zdolności analitycznych (analizy sprzedaży, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji),
  • Doświadczenia we współpracy z agencjami reklamowymi i podwykonawcami w obszarze działań promocyjnych,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności pracy pod presją czasu,
  • Komunikatywności, kreatywności i zaangażowania.

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w dynamicznej firmie, dającej możliwość osobistych wyzwań zawodowych,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (stała podstawa + premia),
  • Samodzielną pracę z pełną odpowiedzialnością za jej wyniki,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Możliwości awansu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy