Oferta pracy

Brand Manager - kosmetyki premium

B-Active HeadhuntingO firmie

7 000‐9 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Naszym klientem jest jedna z największych firm działających na rynku kosmetyków premium. Odbiorcą jej produktów są sieci perfumeryjne (Sephora, Douglas), perfumerie niezależne oraz sieci sklepów kosmetycznych. W swym portfolio posiada zarówno prestiżowe marki zapachowe, jak również produkty pielęgnacyjne oraz marki bardziej przystępne cenowo. Aktualnie poszukujemy kandydatki / kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie markami należącymi do wiodącego producenta na rynku zapachów
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek zgodnie z wytycznymi globalnymi
  • Zarządzanie budżetem sprzedażowym oraz marketingowym (ATL/BTL)
  • Przygotowywanie oraz realizacja kampanii trade’owych w punktach sprzedaży
  • Tworzenie materiałów promocyjnych oraz marketingowych
  • Współpraca z klientem wewnętrznym (dział handlowy, PR, Trade, etc.) oraz zewnętrznym (klienci handlu detalicznego, centrala oraz agencjami reklamowymi i studiami graficznymi)
  • Realizacja projektów w wyznaczonym terminie

Wymagania:

  • Min. 3 – letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, mile widziane w branży Beauty/Fashion
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: marketing, promocja, reklama)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne
  • Kreatywność i własna inicjatywa
  • Dobra organizacja pracy, elastyczność
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie Excel
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość specyfiki branży Beauty/Fashion oraz zainteresowanie jej trendami będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stabilną pracę dającą wiele wyzwań
  • Możliwość rozwoju kompetencji
  • System bonusowy
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport
  • Telefon służbowy, laptop
  • Możliwość 2 dni pracy w miesiącu w systemie home office

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy