Oferta pracy

Brand Manager

Smart Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer

Kim jesteśmy?

Smart Solutions Polska sp. z o.o. (nr KRAZ 22394) to spółka należąca do Smart Solutions Recruitment, jednej z największych i najszybciej rozwijających się agencji zatrudnienia na terenie Wielkiej Brytanii. Działając w innowacyjny i przemyślany sposób oferujemy naszym klientom usługi „szyte na miarę”. Marka Smart Solutions to 12 lat doświadczenia na rynku rekrutacyjnym, 300 pracowników administracyjnych i managerów zapewniających płynne funkcjonowanie naszej organizacji, ponad 5000 pracowników tymczasowych pracujących dla naszych klientów każdego dnia oraz 100 milionów funtów obrotu stanowiących gwarancję naszej stabilności finansowo – ekonomicznej. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów od lipca 2018 działamy również poprzez nasz odział w Krakowie. Aktualnie uruchamiany kolejne biuro w Warszawie.

Dla naszego klienta, dużej i rozpoznawalnej firmy będącej liderem w branży spożywczej poszukujemy:

Opis stanowiska:

  • stworzenie i wdrażanie strategii produktów we współpracy z Dyrektorem Marketingu
  • zarządzanie polityką cenową produktów, pozycjonowanie marek oferowanych produktów,
  • współtworzenie oferty handlowej spółki poprzez wprowadzanie nowych produktów na rynek,
  • rozwijanie nowych produktów od konceptu poprzez ewaluację potencjału rynkowego, pozycjonowanie cenowe, prognozowanie sprzedaży, aż po kontrolę efektów wprowadzenia nowego produktu na rynek,
  • tworzenie analiz finansowych i rynkowych dla produktu
  • planowanie, przygotowywanie oraz dbałość o ekspozycję i właściwą prezentację oferty firmy,
  • promowanie produktów/kolekcji poprzez narzędzia marketingowe,
  • bieżąca współpraca z innymi działami w spółce tj. SoMe, sprzedaży, produkcji, obsługi, eksportu.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenia w budowaniu lokalnych strategii marketingowych,
  • praktyczna znajomość procesów handlowych B2B i umiejętność pracy z KPI,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dobre umiejętności planowania i organizacji,
  • samodzielność i kreatywność,
  • zorientowanie na sukces i wzrost wyników.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju swoich specjalistycznych umiejętności w szybko rozwijającej się firmie o rozpoznawalnej marce,
  • umowę o pracę,
  • bogaty system premiowania,
  • możliwość realizacji własnych strategii i planów sprzedażowych.

Jak aplikować?

Wyślij do nas swoje CV.

Prosimy o zawarcie w CV (lub w  innych dokumentach aplikacyjnych lub w wiadomości kierowanej do nas) klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, przez Smart Solutions Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO). Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Jeśli chcesz aby Twoja kandydatura była brana pod uwagę przy przyszłych rekrutacjach, prosimy ponadto o zawarcie dodatkowej klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Smart Solutions Polska Sp. z o.o. w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (tzw. RODO). Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

GWARANCJA SMART: Kontaktujemy się z wszystkimi osobami, jakie przesyłają do nas aplikacje niezależnie od wyniku wstępnej analizy CV

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy