Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager

Prymat sp. z o.o.O firmie

Prymat sp. z o.o.

Racławicka 58

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie jedną w wiodących marek Grupy Prymat w tym aktywności marketingowych, ich egzekucji oraz oceny;

  • Tworzenie strategii marki krótko oraz długoterminowej uwzględniającej działania marketingowe, trade marketingowe oraz sprzedażowe w oparciu o regularną analizę danych wewnętrznych i zewnętrznych (dane AC Nielsen, GFK Polonia);

  • Prowadzenie procesu wdrażania nowych produktów przy współpracy z wewnętrznymi działami oraz zewnętrznymi dostawcami;

  • Ścisła współpraca z wewnętrznymi działami wspierającymi bieżące aktywności marki jak dział graficzny, trade marketing oraz dział digital;

  • Planowanie oraz wdrażanie kampanii reklamowych ATL/on-line w oparciu o przydzielony budżet w celu budowanie przewagi konkurencyjnej marki odpowiednio do trendów oraz potrzeb konsumentów.

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowany kierunek: Zarządzanie i Marketing);

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w dziale marketingu;

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG poparte wymiernymi sukcesami;

  • Praktyczna wiedza z zakresu ATL i BTL;

  • Bardzo dobra organizacja pracy połączona ze zdolnością do prowadzenia kilku projektów jednocześnie;

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność wyciągania trafnych wniosków;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Znajomość środowiska MS Office;

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę;

  • Konkurencyjne wynagrodzenie połączone z wynikami pracy;

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Przyjazną atmosferę pracy w kreatywnym zespole;

  • Niezbędne narzędzia adekwatne do stanowiska i wykonywanych obowiązków;

  • Pracę w biurze w centrum Krakowa.

Zapewniamy całkowitą dyskrecję. Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Aplikacji nie odsyłamy.