Oferta pracy

Brand Manager

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.O firmie

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o.sp.k.

Osiedle Teatralne 9A

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii i planów promocyjnych marki

  • pozyskiwanie ruchu do witryn i użytkowników aplikacji

  • aktywna współpraca z innymi markami grupy Polsat

  • przygotowywanie i realizacja kampanii reklamowych

  • prowadzenie działań cross promocyjnych i autopromocyjnych

  • współpraca z redakcjami i managerami produktów

  • organizacja konkursów i akcji promocyjnych dla użytkowników

  • pozyskiwanie i obsługa patronatów medialnych

  • ewaluacja działań i wdrażanych narzędzi

Nasze wymagania

  • znajomość specyfiki marketingu i promocji serwisów internetowych

  • doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu ruchu różnorakimi narzędziami marketingowymi

  • biegłość w obsłudze narzędzi analitycznych (Google Analytics, Gemius etc.)

  • zainteresowanie mediami i Internetem

To oferujemy

  • pracę w firmie o znanej marce na polskim rynku mediowym działającej w ramach największej grupy mediowej w Polsce

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • możliwość udziału w strategicznym projekcie Grupy Interia

  • pracę w doświadczonym i zgranym zespole specjalistów i pasjonatów

  • nieustanny rozwój, ciekawe wyzwania i absolutny brak nudy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu