Oferta pracy

Brand Manager

eobuwie.pl

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii marki do zarządzania harmonogramem akcji i kampaniami marketingowymi eobuwie.pl we wszystkich miejscach kontaktu z konsumentami, w oparciu o zaprojektowane, skoordynowane i przeprowadzone badania dostosowanie komunikacji do specyfiki danego rynku, regionu,

  • Zarządzanie budżetem marketingowym marki,

  • Realizacja kampanii reklamowych przy współpracy z działem mediów i produkcji reklamowej,

  • Monitoring i raportowanie efektywności prowadzonych działań oraz rekomendowaniem działań,

  • Monitoring i analiza działań prowadzonych przez konkurencję,

  • Współtworzenie i rozwój programu lojalnościowego,

  • Proponowanie inicjatyw mających na celu rozwój i wyróżnienie naszej oferty,

  • Zarządzanie kreacją marketingową we wszystkich kanałach marketingowych - zgodnie z ideą marketingu 360,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami: agencjami, wydawcami, podwykonawcami, Klientami: markami z którymi tworzymy wspólny biznes oraz działami wewnętrznymi firmy.

Nasze wymagania

  • Doskonała znajomość narzędzi zarządzania marką,

  • Doświadczenie w prowadzeniu i analizowaniu wyników badań ilościowych i jakościowych marki: testy kopii, śledzenie parametrów marki,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z budowaniem i rozwijaniem marki np.: Brand Manager,

  • Wysokie poczucie estetyki w zakresie materiałów foto i video,

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • Bardzo dobra znajomości MS Office w szczególności Excel i Power Point,

  • Zainteresowanie brandingiem, fashion (footwear & apparel) lifestyle,

  • Średnio zaawansowana znajomość z marketingu internetowego (Adwords, SEO, Social, Paid social, Programmatic)

  • Średnio zaawansowana znajomość Google Analytics.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży obuwniczej.

To oferujemy

  • Pracę z doświadczonym zespołem osób, które tworzą i rozwijają rynek e-commerce w Polsce,

  • Pracę w firmie e-commerce, która zgarnia niemalże wszystkie nagrody w branży (zapraszamy na stronę firma.eobuwie.pl),

  • Możliwość bezpośredniej obserwacji na wynikach w dużej skali, jak tworzone rozwiązania zmieniają biznes,

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Rabaty pracownicze na produkty dostępne w eobuwie.pl, modivo.pl oraz CCC,

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • brak dress code’u

  • przyjazna atmosfera

  • program poleceń dla pracowników

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

3

Zadanie rekrutacyjne

4

Decyzja o zatrudnieniu

eobuwie.pl

eobuwie.pl to wiodący sklep na rynku e-commerce w Polsce, specjalizujący się w sprzedaży markowego obuwia i akcesoriów. Nasz asortyment to ponad 35 000 modeli butów i torebek! W ofercie posiadamy około 350 światowej klasy marek: Tommy Hilfiger, Guess, Furla, Armani Jeans, Melissa, ECCO, Clarks, Geox, Tamaris i wiele innych. Firma posiada ponad 20-letnią tradycję, a na koncie wiele prestiżowych nagród, w tym Doskonałości Mody Twojego Stylu 2014 i I miejsce w Rankingu Sklepów Internetowych Money.pl i Opineo.pl. Czekamy na młodych, zdolnych, kreatywnych, a także osoby z dużym doświadczeniem, które pomogą udoskonalić proces sprzedaży on-line.

Przewiń do profilu firmy