Oferta pracy

Brand Manager

COLUMBUS ELITE SPÓŁKA AKCYJNA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie strategii rozwoju marki uwzględniając dynamiczną sytuację rynkową

  • przygotowanie strategii komunikacji marki dla różnych kanałów dystrybucji online i offline, w oparciu o zatwierdzony budżet i strategię firmy

  • realizacja postawionych celów i analiza skuteczności działań

  • planowanie, delegowanie, wdrażanie i badanie spójności działań marketingowych

  • zarządzanie bieżącymi działaniami wspierającymi sprzedaż w danej kategorii produktowej

  • bieżące analizowanie i raportowanie rynku i działań konkurencji

  • współpraca z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi w celu optymalizacji procesów

Nasze wymagania

  • minimum 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (preferowane branże FMCG/HoReCa)

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalającej na swobodną komunikację (C1/C2)

  • czynne prawa jazdy kat. B

  • kompetencje analityczne, pozwalające na efektywną analizę danych rynkowych i konsumenckich

  • doświadczenie w zakresie zarządzania Zespołami

  • umiejętność myślenia strategicznego - nastawienia na realizację wyznaczonych celów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • wynagrodzenie podstawowe + premie

  • pracę w profesjonalnym i zaangażowanym Zespole

  • realny wpływ na rozwój firmy

  • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę Multisport

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

PRACUJ ZE SPÓŁKĄ ODPOWIEDZIALNĄ SPOŁECZNIE – JEST JUŻ Z NAMI PONAD 500 OSÓB!

Przekonaj się, że #thinkpeople to Twój rozwój, dynamika i organizacja, która Cię wspiera! Razem budujemy społeczeństwo nowej energetyki! #thinkpower to czas na nowoczesne technologie i kompleksową obsługę rodzin i firm.

Dołącz do firmy, która regularnie podnosi swoje wyniki sprzedażowe, a w 2020 roku zamontowała rekordowe 48 mW mocy instalacji fotowoltaicznych!

Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą sprzedażową w Polsce - częścią grupy kapitałowej Columbus Energy.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli czujesz zmianę w otaczającym Cię świecie, a hasła #thinkpower i #thinkpeople są Ci bliskie – przyślij nam swoje CV.