Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager

PHARMENA S.A.

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie strategii dla rozwoju marki

  • Wprowadzanie na rynek nowych produktów

  • Budowanie wiarygodności i świadomości marki

  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych oraz analiza ich skuteczności

  • Planowanie i zarządzanie budżetem

  • Współpraca z podwykonawcami

  • Monitorowanie i analiza rynku oraz efektywności prowadzonych działań

  • Przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych

  • Przygotowywanie analiz i raportów z prowadzonych działań

  • Negocjowanie warunków współpracy z partnerami biznesowymi

  • Wsparcie sił sprzedaży w realizacji strategii marketingowej oraz przy realizacji projektów konferencyjno – szkoleniowych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu marką w kategorii suplementów diety

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość trendów branży

  • Zaangażowanie, kreatywność, analityczne i strategiczne myślenie

  • Umiejętność zarządzania czasem oraz priorytetami

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie,

  • Niezbędna narzędzia pracy

  • Biuro w centrum Łodzi

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Brand Manager –w spółce biotechnologicznej zajmującej się produkcją suplementów diety i dermokosmetyków.

Przewiń do profilu firmy