Logo Pracuj.pl

Brand Manager

PHARMENA S.A.O firmie

  • Łódź
    Łódź, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowanie i wdrożenie strategii dla rozwoju marki
  • Wprowadzanie na rynek nowych produktów
  • Budowanie wiarygodności i świadomości marki
  • Planowanie i realizacja kampanii marketingowych oraz analiza ich skuteczności
  • Planowanie i zarządzanie budżetem
  • Współpraca z podwykonawcami
  • Monitorowanie i analiza rynku oraz efektywności prowadzonych działań
  • Przygotowywanie materiałów reklamowych i promocyjnych
  • Przygotowywanie analiz i raportów z prowadzonych działań
  • Negocjowanie warunków współpracy z partnerami biznesowymi
  • Wsparcie sił sprzedaży w realizacji strategii marketingowej oraz przy realizacji projektów konferencyjno – szkoleniowych

Nasze wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy w zarządzaniu marką w kategorii suplementów diety
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość trendów branży
  • Zaangażowanie, kreatywność, analityczne i strategiczne myślenie
  • Umiejętność zarządzania czasem oraz priorytetami
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i skrupulatność

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie,
  • Niezbędna narzędzia pracy
  • Biuro w centrum Łodzi
  • Możliwość pracy hybrydowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Brand Manager –w spółce biotechnologicznej zajmującej się produkcją suplementów diety i dermokosmetyków.

Brand Manager, Łódź