Logo Pracuj.pl

Brand Manager (marka Hardmade)

Kompania PiwowarskaO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Kompania Piwowarska

Emilii Plater 53

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie rozwoju strategii oraz planów rocznych marki zgodnie ze strategią portfela
  • Przygotowanie i koordynacja zintegrowanych projektów marketingowych z zakresu ATL i BTL
  • Współpraca z agencjami marketingowymi (od briefu do realizacji aktywności)
  • Budowanie zaangażowania wokół marki we współpracy z innymi działami
  • Rozwój nowych produktów i zarządzanie portfolio
  • Analiza wyników marki oraz efektów prowadzonych projektów
  • Zarządzanie budżetem marki zgodnie z planem rocznym
  • Zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w Brand Marketingu, w tym co najmniej 2 lata w samodzielnej roli zarządzania marką, mile widziane dodatkowo w agencji reklamowej
  • Doświadczenie w pracy z agencjami reklamowymi i/lub promocyjnymi
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Znajomość trendów i specyfiki pracy z konsumentami z Gen Z
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Umiejętności oraz doświadczenie managerskie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność zarządzania złożonymi projektami
  • Umiejętność pracy w zespole - efektywna komunikacja
  • Umiejętność analitycznego myślenia, w tym biegłość w wykorzystywaniu danych dotyczących wiedzy konsumenckiej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Pracę w gronie fajnych ludzi z pasją, w dobrej atmosferze
  • Pakiet benefitów managerskich m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, program inwestycyjny, deputat piwny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • preferencyjne pożyczki
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Deputat piwny

Kompania Piwowarska jest liderem polskiego rynku piwnego, z udziałem 36,4% (GUS, 2020) i częścią Asahi Europe & International. Posiada trzy browary o wieloletniej historii: Browar Dojlidy w Białymstoku (1768), Lech Browary Wielkopolski w Poznaniu (1895) i Tyskie Browary Książęce w Tychach (1629). W nich warzone są najchętniej wybierane przez Polaków piwa, m.in. Żubr, Tyskie, Lech i kolekcja specjalności Książęcego. W ofercie firmy znajdują się również cenione w Polsce piwa czeskie: Pilsner Urquell i Kozel.

Kompania Piwowarska realizuje strategię zrównoważonego rozwoju prowadząc działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego, promując odpowiedzialność i umiar w konsumpcji alkoholu, wspierając rozwój partnerów biznesowych i angażując się w wolontariat. Firma jest także sponsorem lokalnych drużyn sportowych.

Brand Manager (marka Hardmade), Emilii Plater 53, Śródmieście, Warszawa