Logo Pracuj.pl

Brand Manager - marka Olimp Sport Nutrition

OLIMP LABS SP. Z O.O.O firmie

  • Pustynia (pow. dębicki)
    Pustynia (pow. dębicki), podkarpackie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wdrażanie strategii marketingowej na rynku polskim i rynkach zagranicznych
  • Budowanie świadomości marki i jej produktów
  • Odpowiedzialność za tworzenie i realizację kampanii reklamowych w określonym sektorze
  • Kreowanie, planowanie i monitorowanie kampanii wizerunkowych i pro-sprzedażowych marki
  • Bezpośrednia współpraca z agencjami reklamowymi i koordynacja ich prac
  • Kontrola oraz planowanie budżetu w określonym wymiarze
  • Aktywne pozyskiwanie nowych partnerów
  • Działania w zakresie influencer marketingu
  • Wdrażanie kreatywnych rozwiązań w obszarze offline i online mających na celu wzrost popularności marki
  • Czynne uczestnictwo w procesie wprowadzania nowych produktów
  • Współpraca z działami handlowymi
  • Przygotowywanie raportów z działań

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych skierowanych do kobiet
  • Znajomość narzędzi analitycznych, np. Google Analytics
  • Dobra znajomość mediów społecznościowych ( Facebook, Instagram, Youtube, TikTok)
  • Znajomość MS Office w tym dobra znajomość Excel i Power Point
  • Proaktywność oraz komunikatywność
  • Samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy
  • Elastyczność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość branży fitness oraz branży suplementów diety
  • Umiejętność tworzenia analiz rynkowych
  • Dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i efektów pracy
  • Prywatną opiekę medyczną , ubezpieczenie na życie
  • Karty Multi Sport
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej

OLIMP LABS SP. Z O.O.

Olimp Labs to firma farmaceutyczna, która powstała w 1990 roku. Jej misją jest zapewnienie klientom lepszego komfortu życia, mocy zdrowia i witalności. Najwyższą jakość produktów gwarantują jeden z najnowocześniejszych w Europie zakładów produkcyjnych oraz Ośrodek Badawczo-Rozwojowy wyposażony w unikalne narzędzie – Sztuczny Przewód Pokarmowy. Nakłady poniesione na innowacje sięgają ponad 500 mln złotych. Firma produkuje żywność przyszłości, leki, wyroby medyczne, żywność specjalnego medycznego przeznaczenia, suplementy diety oraz najwyższej jakości suplementy dla sportowców. Dzięki innowacyjnym technologiom i wiedzy możemy realizować przełomowe badania, które pozwalają zapobiegać chorobom. Firma eksportuje swoje wyroby do ponad 100 krajów na całym świecie.

Brand Manager - marka Olimp Sport Nutrition, Pustynia (pow. dębicki)