Oferta pracy

Brand Manager - Opiekun Marki (branża spożywcza)

IGLOTEX

  • pomorskie

    pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie marek wraz z systemem wartości i przewag konkurencyjnych,

  • budowanie portfolio oraz zarządzanie produktami, a także cennikiem powierzonych marek,

  • planowanie działań w ramach powierzonego budżetu w celu zarządzania powierzonymi markami i produktami,

  • budowa znajomości oraz wizerunku marek,

  • realizacja komunikacji marek w obszarze ATL, BTL.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej,

  • doświadczenie w pracy z agencjami reklamowymi oraz mediami,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • praktyczna znajomość zarządzania markami,

  • znajomość narzędzi komunikacji w obszarze ATL, BTL,

  • czynne prawo jazdy kat. B,

  • komunikatywność, kreatywność oraz zaangażowanie.

To oferujemy

  • pracę dla lidera branży o rozpoznawalnej, silnej marce w biurze w Skórczu (woj. pomorskie) z możliwością pracy hybrydowej,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon kom.),

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz współuczestnictwa w kreowaniu marek firmowych,

  • kompleksowy program wdrożeniowy oraz przyjazną atmosferę w dynamicznym i zorientowanym biznesowo środowisku,

  • czynny udział w ciekawych kampaniach,

  • dostęp do prywatnej oferty medycznej,

  • ofertę grupowego ubezpieczenia na życie,

  • możliwość przystąpienia do PPE.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • niezbędne narzędzia pracy

Etapy rekrutacji
1

Prześlij swoje CV

2

Selekcja aplikacji

3

Rozmowa kwalifikacyjna

4

Weryfikacja kandydata

5

Informacja zwrotna

Czas przejazdu autem do naszego zakładu z:

Kwidzyna – 35 min

Tczewa – 40 min

Malborka – 54 min

Gdańska – 60 min

Toruń – 1h 10 min