Oferta pracy

Brand Manager

Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.O firmie

  • opolskie

    opolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • ekspert

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie kategorią

  • współtworzenie i wdrożenie kompleksowej strategii rozwoju dla kategorii i marki

  • odpowiedni dobór działań w celu strategicznego rozwoju kategorii i marki

  • monitorowanie trendów rynkowych, bieżąca analiza rynku oraz proponowanie działań dla marek

  • tworzenie i rozwój nowych inicjatyw) oraz udział w procesie ich wprowadzania na rynek wraz z planowaniem aktywności dla nowości

  • komunikacja dla kategorii i marki – wewnętrzna oraz zewnętrzna (konsumenci, klienci, PR, CSR)

Nasze wymagania

PASJA:

1. umiejętności prezentowania danych, sporządzania analiz, wyciągania wniosków z analiz statystycznych

2. dobra znajomość narzędzi marketingowych i kanałów komunikacji

PARTNERSTWO:

1. bardzo dobre umiejętności budowania relacji i współpracy

2. docenienia pracy w zespole

3. umiejętności prowadzenia prezentacji i szkoleń

4. bycie strategicznym partnerem w dyskusjach z właścicielami

ODWAGA:

1. minimum 5-letniego doświadczenia w dziale marketingu w firmie FMCG lub pokrewnej

2. gotowość do podróży służbowych

3. bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niemiecki lub turecki będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilizację – nie zwolniliśmy ani jednej osoby z powodu pandemii

  • bezpieczeństwo – zapewniamy międzynarodowe standardy jakości i bezpieczeństwa

  • samorealizację – masz przestrzeń do własnych pomysłów i wykorzystania swoich talentów – uważnie Cię słuchamy

  • rozwój – możliwość nauki od najlepszych: pakiety specjalistycznych i unikalnych szkoleń, współpracę z wysokiej klasy ekspertami

  • life-balance - wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU i pakietów medycznych Medicover

  • komfort - możliwość pracy w systemie hybrydowym

  • transparentne wartości: Pasja, Odwaga, Partnerstwo – u nas poczujesz je na każdym kroku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

Zakłady Przemysłu Cukierniczego "Otmuchów" S.A.

Czy chcesz współtworzyć przyszłość jednej z najsłodszych polskich marek? Każdego dnia korzystać z tradycji tworzonej od ponad 75 lat i wyznaczać standardy dla przyszłości?

Jeżeli tak – posmakuj możliwości, jakie daje Grupa Otmuchów.

Weź udział w tworzeniu nowej historii ODRY i FREEYU.

Wywołaj uśmiech w naszym dziale HR. Aplikuj!

Przewiń do profilu firmy