Oferta pracy

Brand Manager (Perfecta)

Dax Cosmetics Sp. z o.o.O firmie

  • Duchnów (pow. otwocki)

    Duchnów (pow. otwocki), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Analiza rynku, segmentów, konkurencji i potrzeb konsumenta

  • Inicjowanie, współudział w tworzeniu i realizacja (koordynacja) procesów wdrożeniowych nowych produktów

  • Nadzorowanie linii produktowych, kreowanie ich oblicza i rozwoju w kontekście zmieniającego się otoczenia rynkowego, w celu osiągnięcia założonych wyników sprzedaży i zysku

  • Współpraca z agencjami, wydawnictwami w zakresie działań i materiałów marketingowych

  • Tworzenie i realizacja planu marketingowego dla podległych linii produktowych

  • Inicjowanie, wdrażanie i analizowanie efektywności działań promocyjnych, reklamowych oraz wykorzystania materiałów POS

  • Przygotowanie i przeprowadzanie prezentacji, szkoleń

  • Planowanie, przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu marketingowego

Nasze wymagania

  • minimum 3 letnie doświadczenie w marketingu produktowym/ brandowym w branży FMCG, mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym

  • doświadczenie w branży kosmetycznej będzie dodatkowym atutem (także kosmetyki kolorowej)

  • mile widziane doświadczenie we współpracy z sieciami dyskontowymi

  • udokumentowane samodzielnie przeprowadzone projekty wdrożenia nowych produktów na rynek

  • wykształcenie wyższe - preferowane w obszarze marketingu, zarzadzania marką

  • zdolności analityczne (analizy sprzedaży, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji) i umiejętność pracy projektowej

  • doświadczenie w tworzeniu/współtworzeniu strategii rozwoju i komunikacji powierzonych produktów

  • umiejętności komunikacyjne we współpracy z agencjami reklamowymi i podwykonawcami w zakresie działań promocyjnych

  • Umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji

  • znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników

  • realne i jasno określone cele

  • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnych markach

  • możliwość kreowania wizerunku produktów oraz realny wpływ na asortyment firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • 25 minut z miasteczka Wilanów mostem południowym

Dax Cosmetics Sp. z o.o.

Dax Cosmetics, jest firmą z tradycjami na polskim rynku, ma już 35 lat doświadczenia w produkcji kosmetyków.

Od czerwca 2014 roku Dax Cosmetics należy do grupy Rohto Pharmaceuticals Group – japońskiej firmy kosmetyczno-farmaceutycznej z siedzibą w Osace w Japonii. Jej prezesem i dyrektorem generalnym jest Kunio Yamada. Firma powstała w 1899 roku. Jest koncernem o zasięgu globalnym i działa łącznie na 120 rynkach świata.

W portfolio Dax Cosmetics znajduje się obecnie blisko 80 linii kosmetycznych w ramach siedmiu marek: YOSKINE, PERFECTA, CASHMERE, DAX SUN, DAX MEN i CELIA oraz HADA LABO Tokio– wiodącej marki koncernu Rohto. Produkty Dax dostępne są w ponad 30 krajach świata, między innymi w: USA, Chile, Jordanii, Arabii Saudyjskiej, Rosji, Chorwacji, Turcji czy Hongkongu.

Naszą misją jest tworzenie i doskonalenie kosmetyków na bazie nowoczesnych technologii i innowacyjnych surowców. Dbając o satysfakcję klientów staramy się poznawać i spełniać ich potrzeby oraz kreować dla nich produkty najwyższej jakości.

Najważniejszymi wartościami naszej firmy są: Zaangażowanie, Szacunek i Zaufanie, Transparentność, Innowacyjność i Jakość.

Przewiń do profilu firmy