Oferta pracy

Brand Manager

Sarantis Polska S.A.

  • Piaseczno

    Piaseczno, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Twój zakres obowiązków

  • efektywne zarządzanie portfolio produktowym zapewniające utrzymanie wzrostu i pozycji lidera kategorii,

  • zbieranie i analizowanie danych dotyczących trendów, rynku, konkurencji oraz rekomendacje rozwoju kategorii,

  • wprowadzanie nowych produktów na rynek,

  • wzmacnianie wizerunku marki poprzez wielokanałowe działania marketingowe,

  • tworzenie i monitorowanie budżetu marketingowego,

  • współtworzenie i realizację założonej strategii marki,

  • monitorowanie i analiza wyników marki oraz konkurencji,

  • ścisłą współpracę z pozostałymi działami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe na kierunku: marketing, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego- warunek konieczny,

  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmach z branży FMCG,

  • doświadczenie w prowadzeniu marek z rozbudowanym portfolio, w międzynarodowym środowisku,

  • wysoka świadomość biznesowa, wyczucie rynków i trendów,

  • elastyczność, nieszablonowość w myśleniu oraz odwaga do podważania status-quo,

  • strategiczne myślenie i wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,

  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz adaptacji do zmieniającego się, dynamicznego środowiska,

  • czynne prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • interesującą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji,

  • pracę ze znanymi markami,

  • uczestnictwo w ciekawych projektach,

  • możliwość przystąpienia na atrakcyjnych warunkach do prywatnej opieki medycznej, programu Multisport oraz ubezpieczenia na życie,

  • atrakcyjne rabaty na Nasze Produkty,

  • świetną atmosferę pracy w firmie opartej na kulturze koleżeństwa, otwartości i współpracy,

  • miejsce parkingowe dla każdego Pracownika,

  • pyszna kawę i świeże owoce.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

Jesteśmy liderem polskiego rynku FMCG w kategorii artykułów gospodarstwa domowego i jedną z wiodących firm w segmencie kosmetyków masowych. Należymy do międzynarodowej grupy kapitałowej działającej na kilkunastu rynkach europejskich.W portfolio naszych produktów znajdują się m.in.: Jan Niezbędny, STR8, C-Thru i Kolastyna - zdobywcy prestiżowych nagród takich jak: Superbrands, Konsumencki Lider Jakości, Perły Rynku Kosmetycznego, Qltowy Kosmetyk.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie aplikacji klikając w przycisk „Aplikuj”

DOŁĄCZ DO NAS !!!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi na podstawie przysłanych aplikacji kandydatkami/kandydatami.