Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager

GoodMills Polska Sp. z o.o.O firmie

8 00010 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Co będziesz robić:

  • Współtworzyć i realizować strategię marketingową dla kluczowej marki

  • Odpowiadać za rozumienie roli marki w życiu konsumenta oraz tworzyć angażujące doświadczenia z marką

  • Planować i koordynować aktywności we współpracy z innymi działami, w szczególności ze sprzedażą oraz partnerami zewnętrznymi w obszarze marketingu, badań rynkowych, PR oraz promocji

  • Monitorować, analizować i oceniać dane oraz otoczenie rynkowe

  • Aktywnie zarządzać portfolio marki

  • Zarządzać budżetem marki zgodnie z planem rocznym

  • Nadzorować przygotowywanie materiałów marketingowych i promocyjnych

  • Współtworzyć oraz realizować strategię komunikacji korporacyjnej

Nasze wymagania

  • Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia wyższego magisterskiego z zakresu marketingu/zarządzania

  • Minimum 4-letniego doświadczenia w międzynarodowej firmie FMCG (produkty spożywcze)

  • Minimum 2-letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kompleksowych projektów marketingowych, gdzie zarządzałeś/-łaś budżetem i P&L marki.

  • Praktycznej umiejętności pracy z danymi AC Nielsen, bardzo dobrej znajomości MS Office (Excel, PowerPoint, Word)

  • Biegłej znajomości języka angielskiego

  • Wysokiej świadomości biznesowej, wyczucia rynku oraz panujących trendów

  • Doskonałej orientacji w zakresie nowych mediów oraz aktywacji angażujących konsumenta popartych wynikami

  • Komunikatywności i otwartości

  • Wysokich umiejętności analitycznych

  • Kreatywności w myśleniu oraz nastawienie na szukanie rozwiązań

  • Proaktywności w podejmowaniu wyzwań

  • Umiejętności samodzielnej pracy oraz silnego nastawienia na realizację celów

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w międzynarodowej firmie zajmującej pozycję lidera rynkowego

  • Jasną ścieżkę kariery oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy

  • Niezbędne narzędzia pracy: smartfon, laptop

  • Onboarding (w którego skład wchodzi: szkolenie produktowe, wizyta do zakładzie produkcyjnym oraz szkolenia)

  • Szkolenia w trakcie pracy pomagające w rozwoju zawodowym i osobistym

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne