Oferta pracy

Brand Manager

Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych KROMET Sp.z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy DORA METAL, której atrakcyjna i zróżnicowana oferta wyposażenia dla gastronomii, cieszy się ogromnym uznaniem i zaufaniem wśród fachowców i klientów branży gastronomicznej zarówno w Polsce, jak  i na rynku międzynarodowym. Najwyższa jakość wyrobów, nowoczesne wzornictwo oparte na najnowszych światowych trendach, estetyka wykonania i dbałość o szczegóły oraz funkcjonalność i niezawodność ich działania, to efekt zaawansowanej technologii produkcji, wiedzy i doświadczenia oraz dobrego zrozumienia potrzeb klientów.

Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o. jest obecna na rynku od ponad 60 lat i jest jednym z wiodących producentów urządzeń gastronomicznych do termicznej obróbki żywności, a wraz z innymi firmami wchodzącymi w skład Grupy DORA METAL gwarantuje profesjonalne, kompleksowe wyposażenie zapleczy kuchennych.

Do twoich zadań będzie należało:

  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych dotyczących konsumentów i konkurentów,
  • Przygotowywanie raportów marketingowych i cenowych,
  • Wskazywanie trendów na podstawie dokonanych analiz,
  • Realizowanie działań marketingowych
  • Organizowanie oraz udział w akcjach promocyjnych,
  • Opracowanie i realizacja strategii marketingowej przedsiębiorstwa
  • Działanie na rzecz nieustannego podnoszenia jakości oferowanych usług,
  • Budowanie świadomości marki,
  • Aktywna współpraca z innymi działami firmy, zarządzanie projektami i motywowanie zespołu,
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Poszukujemy osoby, która posiada:

  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na pokrewnym stanowisku (minimum 2-3 lata),
  • Biegłą znajomość języka angielskiego (mile widziana znajomość innego języka obcego),
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych, pozyskiwaniu informacji, przeprowadzaniu badań rynku produktów
  • doświadczenie w kontakcie z klientem, wysokie zaangażowanie w obsługę klienta
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń
  • Możliwość uczestnictwa w interesujących projektach
  • Możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • Szeroki pakiet socjalny

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy