Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brand Manager

  • Przasnysz, Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 05.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    KROSS to największa marka rowerowa w Polsce, od lat konsekwentnie umacniająca pozycję lidera lokalnego rynku oraz europejskiego. Jesteśmy również jedną z największych marek w Europie – rowery KROSS dostępne są w niemal wszystkich zakątkach Starego Kontynentu.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    BRAND MANAGER

    Miejsce pracy: Warszawa/Przasnysz

    Zakres obowiązków

    • tworzenie i realizacja strategii marki KROSS na rynku polskim i zagranicą ;
    • monitorowanie działań i oferty konkurencji oraz działań i trendów rynkowych, jak również znajomość i pogłębianie wiedzy o segmentach konsumenckich w celu wyznaczania kierunków rozwoju oferty produktowej, pozycjonowania cenowego oraz planów handlowych i komunikacyjnych;
    • tworzenie strategii oraz planu komunikacji marki z wykorzystaniem ATL, BTL i digital, z działaniami influence marketing oraz Kross Racing Team i sponsoringiem sportowym włącznie;
    • tworzenie i współrealizacja kampanii i działań promocyjnych oraz reklamowych;
    • współodpowiedzialność za content marketing – opracowanie strategii, planów oraz współuczestniczenie w realizacji za pomocą zasobów wewnętrznych i zewnętrznych firmy;
    • dbanie o dobrą współpracę w zespole oraz zarządzanie zewnętrznymi zasobami firmy (outsourcing) w celu realizacji projektów i zadań;
    • utrzymywanie i rozwój właściwych relacji z mediami, agencjami i influencerami marki oraz ich pozyskiwanie na potrzeby realizacji strategii marki na kluczowych rynkach;
    • organizowanie testów produktów w mediach polskich i zagranicznych;
    • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynkach docelowych;
    • prowadzenie wystąpień publicznych i prezentacji;

    Poszukiwane kompetencje

    • min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • doświadczenie we współpracy z zewnętrznymi dostawcami usług (agencjami PR i MKT);
    • doświadczenie i znajomość branży rowerowej (sportowej);
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
    • samodzielność, odpowiedzialność, inicjatywa, zaangażowanie;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • prawo jazdy kat. B;
    • dyspozycyjność.

    Oferujemy

    • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym  i międzynarodowym;
    • atrakcyjne wynagrodzenie do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników;
    • narzędzia pracy niezbędne na danym stanowisku;
    • dostęp do wypożyczalni rowerów, siłowni oraz firmowej drużyny rowerowej;
    • dostęp do firmowej biblioteki oraz czasopism branżowych;
    • darmowe, świeże owoce dostarczane do biura;
    • nielimitowany dostęp do pysznej kawy i herbaty;

    Osoby zainteresowane zachęcamy do składania dokumentów aplikacyjnych poprzez opcję „APLIKUJ”

    bottom
    Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KROSS SA, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez KROSS SA danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

    W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected]

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty.