Logo Pracuj.pl

Brand Manager/Specjalista ds. Marketingu i Wizualizacji

Orange PolskaO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Orange Polska

Aleje Jerozolimskie 160

Ochota

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i planowanie kampanii Direct Marketing (E-maile, MMS, listy personalizowane)
  • Odpowiedzialność za komunikaty marketingowe: Tworzenie treści, grafik, banerów, szata graficzna dla wszystkich wdrażanych produktów
  • Przygotowanie graficznych komunikatów marketingowych do komunikacji wewnętrznej
  • Współpraca przy działaniach budujących wizerunek Orange (webinary, konkursy i inne inicjatywy dla Klientów).
  • Kreacja oraz moderacja treści na potrzeby kanałów sprzedaży związana z prowadzonymi działaniami marketingu
  • Przygotowanie prezentacji na potrzeby całego marketingu
  • Współpraca z wieloma jednostkami w firmie

Nasze wymagania

  • Zaawansowana znajomość MS PowerPoint, a także umiejętność obsługi programów graficznych takich jak Adobe Photoshop
  • Poczucie estetyki, umiejętność projektowania graficznego
  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii Direct Marketing
  • Ogólna wiedza na temat dostępnych środków przekazu reklamowego oraz panujących i wschodzących trendów marketingowych
  • Zaangażowanie, kreatywność oraz umiejętność samodzielnego organizowania pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne

Zespół:

Tworzymy zespół ekspertów dla którego dobra współpraca i „team spirit” mają najwyższy priorytet. Rozpoznajemy potencjał sprzedażowy oraz potrzeby zakupowe Klientów z segmentów SOHO i SMALL tworząc dla nich elastyczne oferty adresujące dynamicznie zmieniające się oczekiwania. Kreujemy działania wizerunkowe i zarządzamy kampaniami sprzedażowymi z wykorzystaniem automatycznych narzędzi marketingowych.

Od lat znajdujemy się pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

W procesie rekrutacji do Orange wszyscy kandydaci mają równe szanse, niezależnie od płci, wieku, rasy, pochodzenia, wyznania, niepełnosprawności, orientacji seksualnej lub innej prawnie chronionej podstawy, zgodnie z obowiązującym prawem.

Brand Manager/Specjalista ds. Marketingu i Wizualizacji, Aleje Jerozolimskie 160, Ochota, Warszawa