Oferta pracy

Brand Manager

Lendi sp. z o.o.O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Lendi Sp. z o.o. (należącej do największej grupy mediowo-technologicznej Europy Środkowo Wschodniej Ringier Axel Springer Media AG) to FinTech, który dzięki unikalnej technologii zrewolucjonizował rynek pośrednictwa finansowego. Jesteśmy najszybciej rozwijającym się pośrednikiem finansowym w Polsce, który liczy już ponad 450 ekspertów kredytowych, posiada 35 oddziałów na terenie całego kraju i jest pionierem na rynku aplikacji kredytowych. Naszym celem jest sprawienie, aby Klient uzyskał środki z kredytu przy minimalnych formalnościach i w możliwie najszybszym czasie.

Mamy genialny produkt, świetnych ludzi na pokładzie i wsparcie największej grupy mediowej w Europie Środkowo Wschodniej do której należą tacy wydawcy jak onet.pl, Business Insider, Newsweek, Forbes i wiele innych. Poszukujemy ewangelisty marki, który wspólnie z nami i ze wsparciem Grupy wykrzyczy to całemu światu sprawiając, że Lendi będzie najbardziej rozpoznawalnym brandem finansowym w Polsce. Zmotywowanej do działania, kreatywnej, budującej świetne historie i doskonale posługującej się słowem. Dołącz do nas i zmieniaj z nami świat finansów.

Brand ManagerNumer ref.: Miejsce pracy: Szczecin

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowe współtworzenie strategii rozwoju i komunikacji marki przy uwzględnieniu marek z grupy kapitałowej;
  • Prowadzenie budżetu marketingowego (nadzór nad wydatkami, etc.);
  • Redagowanie i tworzenie treści będących podstawą działań PR;
  • Weryfikowanie efektywności prowadzonych działań i poszczególnych kanałach komunikacji przy uwzględnieniu ich oceny, wzrostu sprzedaży i rozpoznawalności marki;
  • Monitorowanie i usprawnianie prowadzonych działań marketingowych;
  • Analizowanie aktualnych trendów rynkowych w oparciu o dostępne dane;
  • Kreatywne inicjowanie i realizacja projektów marketingowych;
  • Sporządzanie i przekazywanie raportów wymaganych i określonych przez przełożonych;
  • Współpraca z zespołami marketingowymi i dziennikarzami z Grupy RASP oraz z partnerami zewnętrznymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Lekkiego pióra i doświadczenia w tworzeniu i redagowaniu treści oraz w realizacji działań z obszaru PR – min. 3 lata
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy w zakresie marketingu / e-marketingu, najlepiej na podobnym stanowisku (preferowana branża finanse) – min. 3 lata;
  • Umiejętności analitycznego myślenia i szybkiego wyciągania wniosków
  • Znajomość produktów Google (Analytics, Ads) oraz podstawowych zagadnień z zakresu marketingu i portali społecznościowych;
  • Zdolności przywódcze i negocjacyjne;
  • Duża samodzielność w prowadzeniu projektów
  • Umiejętności twórczego myślenia;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:

  • Pełnoetatowe i stabilne zatrudnienie w spółce z grupy kapitałowej Ringier Axel Springer Media AG.;
  • Udział w dynamicznie rozwijającym się FinTechu, który zmienia rynek kredytów w Polsce
  • Miłą atmosferę i niekorporacyjne zasady;
  • Pakiet opieki medycznej oraz karta Multisport;
  • Wdrożenie w wykonywane obowiązki pod opieką bezpośrednich przełożonych.

Jesteś zainteresowany?

Czekamy właśnie na Ciebie – przedstaw się nam z jak najlepszej strony podczas osobistej rozmowy. Z przyjemnością opowiem Ci więcej o naszej firmie i stanowisku.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy