Oferta pracy

Brand Manager

CONCEPT ENERGY sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Menedżer

CONCEPT ENERGY to czołowa marka należąca do grupy Sunrise Energy, która działa na najszybciej rozwijającym się i największym rynku energii słonecznej w regionie Europy Środkowo-wschodniej. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych, nowoczesnych i profesjonalnych rozwiązań i usług z zakresu fotowoltaiki dla domów, firm i rolnictwa.

W związku z prężnym rozwojem naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Twoje zadania:

  • kompleksowe zarządzanie marką, realizacja strategii marketingowej w sektorze B2C i B2B, współtworzenie strategii komunikacji marki,
  • przygotowywanie propozycji budżetu marketingowego dla zarządzanej marki,
  • projektowaniu kwartalnych planów aktywności marki i przygotowywaniu planu działań marketingu,
  • analiza efektywności prowadzonych działań w poszczególnych kanałach komunikacji oraz ich ocena pod kątem wzrostu sprzedaży i rozpoznawalności marki,
  • bieżąca współpraca z działami: sprzedaży, technicznym i partnerskim,
  • współpracy z wewnętrznymi działami (grafiki, digital) oraz zewnętrznymi dostawcami w zakresie wspierania bieżących aktywności marki,
  • bieżąca analiza konkurencji, identyfikacja potrzeb rynkowych, poszukiwanie nowych rozwiązań i szans rozwoju produktów,
  • przygotowywanie materiałów POS.

Od kandydata oczekujemy:

  • doświadczenia w zakresie marketingu i e-marketingu – min. 3 lata,
  • doświadczenia w rozwoju nowych produktów i/lub marek własnych,
  • praktyki we współpracy z agencjami reklamowymi,
  • znajomości bieżących trendów w marketingu internetowym,
  • znajomość produktów Google (Analytics, Ads) oraz podstawowych zagadnień z zakresu SEO, SEM i mediów społecznościowych,
  • umiejętności twórczego myślenia,
  • umiejętności analizy i dopasowania narzędzi marketingowych dla uzyskania najlepszych efektów,
  • mile widziana znajomość branży odnawialnych źródeł energii,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej połączonej ze zdolnością do prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • samodzielności w podejmowaniu decyzji i szybkości w działaniu,
  • czynnego prawa jazdy kategorii B i gotowości do wyjazdów służbowych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • udział w nowych projektach, a także możliwość rozwoju i wdrażania swoich pomysłów,
  • prywatną opiekę medyczną (LUX-MED) oraz pakiet sportowy MultiSport,
  • elastyczne godziny pracy.
Zainteresowało Cię nasze ogłoszenie? Kliknij i dołącz do naszego zespołu!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy