Oferta pracy

Brand Manager

Wyser - PLO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.

Dla naszego Klienta, lidera w produkcji środkow ochrony jednorazowej mamy przyjemność prowadzić proces na stanowisko :

Brand ManagerNumer ref.: 379

ZAKRES ZADAŃ:

  • Aktywne budowanie i umacnianie marki na rynku
  • Analiza trendow rynkowych, działań konkurencji i potrzeb konsumenta
  • Inicjowanie, tworzenie i realizacja strategii rozwoju nowych produktow
  • Kreowanie i rozwoj portfela produktowego w kontekście zmieniającego się otoczenia rynkowego
  • Wspołpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie działań i materiałow marketingowych.
  • Wspołtworzenie i realizacja planu marketingowego linii produktow ( działania promocyjne i reklamowe)
  • Odpowiedzialność za prowadzenie komunikacji marketingowej ( kanał B2B i B2C)
  • Planowanie, przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu marketingowego.

WYMAGANIA:

  • Kilkuletnie poparte sukcesami doświadczenie w marketingu produktowym / brandowym
  • Mile widziane doświadczenie w branży środkow ochrony jednorazowej ( rękawice, odzież ochronna)
  • Zdolności analityczne (analizy sprzedaży np. Nielsen / GFK, trendow rynkowych, rentowności produktu/promocji).
  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu
  • Doświadczenie w tworzeniu/wspołtworzeniu strategii rozwoju i komunikacji powierzonych produktow
  • Umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

OFERTA:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o umowę o pracę
  • Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnych marce (w tym rownież w środowisku międzynarodowym)
  • Możliwość kreowania wizerunku produktow oraz realny wpływ na asortyment firmy.
  • Bogaty pakiet benefitow pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

#LI-MA1

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy