Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager

YOPE sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Twoim zadaniem będzie zarządzenie wybranymi kategoriami produktów od przeprowadzania analiz rynku przez wprowadzenie produktu na rynek, jego promocję i odpowiedzialność za P&L kategorii.

Nasze wymagania

  • masz co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy z daną kategorią/kategoriami kosmetycznymi, w tym zarządzaniem P&L kategorii;

  • doskonale poruszasz się w świecie różnych kategorii kosmetycznych, bazie Nielsena, chciałabyś/chciałbyś przygotowywać analizy rynku, segmentów, konkurencji i potrzeb konsumenckich;

  • współpracowałaś/eś z działem NPD przy wprowadzaniu nowych produktów, możesz pochwalić się launchami produktowymi, które odniosły duży sukces

  • masz doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii komunikacji end-to-end

  • chcesz mieć wpływ na to, jakie produkty tworzymy i jak je komun

To oferujemy

  • Pracę z naturalnie niezwykłymi produktami najwyższej jakości. Jesteśmy polską marką, ale tworzymy produkty na światowym poziomie, myślimy globalnie i na bieżąco śledzimy branżowe innowacje.

  • Duże możliwości rozwoju i kreacji. Mamy mnóstwo nieszablonowych pomysłów do zrealizowania. Pracując przy kolejnych projektach, nieustanie uczymy się czegoś nowego.

  • Zero nudy i rutyny. YOPE to marka dynamiczna. Nie znosimy utartych schematów. Lubisz iść pod prąd? U nas masz zawsze zielone światło.

  • Pracę w inspirującym, nieszablonowym zespole pasjonatów.

  • Swobodę wyrażania siebie. Poza zasadami kultury osobistej nie istnieją żadne regulaminy, etykiety czy dress code, których trzeba przestrzegać. Nie musisz się przebierać i udawać kogoś, kim nie jesteś. Cenimy oryginalność i indywidualność.

  • Umowę o pracę lub współpracę na zasadach B2B.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

YOPE sp. z o.o.

YOPE to unikalny polski koncept naturalnych kosmetyków i ekologicznych środków czystości. Tworzymy bezkompromisowo takie produkty, jakich sami chcemy używać – z wysokiej jakości składników, o niebanalnych zapachach, w nieszablonowych opakowaniach.

YOPE jest coraz bardziej rozpoznawalną marką nie tylko na polskim rynku. Nasze produkty można już znaleźć na ponad dwudziestu światowych rynkach.

Przewiń do profilu firmy