Oferta pracy

Brand Manager

SANTE A.Kowalski Sp.j.O firmie

SANTE A.Kowalski Sp.j.

Jagiellońska 55A

Warszawa

Sante to polska firma, która od prawie 30 lat wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, mających korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dużą uwagę przykładamy do propagowania wiedzy o prawidłowym odżywianiu oraz zdrowym stylu życia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia, inspirujemy konsumentów do zdrowego stylu życia otworzyliśmy w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness. Sprzedajemy swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie. Zatrudniamy ponad 1300 pracowników.

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie marką poprzez definiowanie i egzekucję działań marketingowych obejmujących: wprowadzanie nowych produktów, politykę cenową, promocję rozumianą jako działania budujące wizerunek marki wśród konsumentów oraz działania bezpośrednio wspierające rotacje produktów w sklepach
  • Planowanie, wdrażanie i koordynowanie strategii marketingowych dotyczących prowadzonych produktów Sante
  • Monitorowanie i usprawnianie prowadzonych działań marketingowych
  • Analiza efektywności prowadzonych działań w poszczególnych kanałach komunikacji oraz ich ocena pod kątem wzrostu sprzedaży i udziałów rynkowych
  • Analiza danych rynkowych, działań konkurencji, trendów konsumenckich
  • Ścisła współpraca z działami firmy w celu skutecznej realizacji działań marketingowych

Wymagania:

  • Min. 5- letnie doświadczenie w dziale marketingu FMCG, mile widziane doświadczenie w lokalnym rozwoju produktu i komunikacji
  • Wysokie kompetencje w zakresie zarządzania projektami
  • Biegła znajomość baz Nielsen i/lub CMR
  • Wysokie umiejętności analityczne
  • Wykształcenie wyższe, Marketing/Zarządzanie mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność, kreatywność, otwartość i innowacyjność

Oferujemy:

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, zniżki na produkty Sante i usługi Studia Sante
  • Dogodna lokalizacja i bezpłatny parking

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w kwestionariuszu osobowym, zwanym CV, dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne