Oferta pracy

Brand Manager

COLIANO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • opieka nad marką

  • kreatywne wdrożenie pomysłów rozwoju marki, kreacji nowych produktów i opakowań, dopasowanych aktywności konsumenckich

  • przygotowanie strategii rozwoju marki

  • ekspansja marki na rynki zagraniczne

  • przygotowanie propozycji budżetu dla zarządzanej marki

  • przygotowanie planu działań marketingu-mix zapewniających realizację przyjętej strategii rozwoju marki

  • negocjowanie umów w ramach określonych budżetów oraz współpracę z zatwierdzonymi agencjami marketingowymi

  • optymalizacja portfela w ramach swojej marki oraz rekomendowanie rozwiązań optymalizujących portfel zgodnie z obowiązującymi procedurami

  • kompleksowe prowadzenie procesu komunikacji wewnętrznej

  • analiza rynku pod kątem potrzeb konsumenckich w celu stworzenia propozycji nowych produktów zmierzających do realizacji zatwierdzonej strategii rozwoju marki

Nasze wymagania

  • kreatywność i myślenie cross-kategorialne

  • niestandardowe podejście do działań digital

  • doświadczenie w rozwoju nowych produktów i/lub marek własnych

  • wykształcenie wyższe, preferowane: marketing, ekonomia

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży spożywczej, mile widziana firma produkcyjna

  • doświadczenie w przygotowywaniu strategii marketingowych dla marek i planów działań marketingowych

  • doświadczenie w realizacji planów marketingowych

  • doświadczenie we współpracy z agencjami reklamowymi, badawczymi, drukarniami

  • komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne

  • samodyscyplina i zaangażowanie

  • czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • PPE

  • prywatną opiekę medyczną

  • ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie do karty MultiSport

  • możliwości rozwoju osobistego i zawodowego

  • standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

COLIAN

Colian Holding SA to prężnie działająca grupa kapitałowa, skupiająca silne polskie marki. Specjalizuje się w produkcji, dystrybucji i sprzedaży wysokiej jakości artykułów spożywczych.

W skład grupy wchodzą m.in. spółki: Colian sp. z o.o., producent słodyczy, kulinariów (przypraw, bakalii) i napojów oraz Colian Logistic sp. z o.o., zajmująca się magazynowaniem i dystrybucją produktów. Główna siedziba spółki mieści się w Opatówku k. Kalisza. Grupa posiada zakłady w Bydgoszczy, Lublinie, Poznaniu, Opatówku, Kaliszu i Wykrotach. Jej wyroby trafiają na rynek polski oraz do ponad 60 państw na całym świecie. Grupa zatrudnia ponad 2 000 osób.

Przewiń do profilu firmy