Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager

A&M Premium Distribution spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i wdrażanie projektów marketingowych dla danych marek;

  • Opracowywanie i wdrażanie planów promocji we współpracy z zespołem handlowym;

  • Współpraca z zespołem edukacyjnym;

  • przygotowywanie komunikatów rynkowych i edycja tekstów

  • produkcja i dystrybucja materiałów trade marketingowych i PR

  • Realizacja eventów branżowych wspierających działalność firmy A&M Premium Distribution

  • przygotowywanie i wysyłka Newsletterów oraz mailingów

  • umiejętność podejmowania decyzji i gotowość do samodzielnego działania

  • market research - monitorowanie rynku, preferencji klienta oraz działań konkurencji

  • przygotowanie prezentacji PowerPoint

  • przygotowywanie zestawień w Excel;

Nasze wymagania

  • doświadczenie w digital marketing i social media

  • samodzielność w realizacji zadań, wysoka kultura osobista

  • kreatywność, poszukiwanie nowych i niestandardowych rozwiązań

  • entuzjazm i zapał w działaniu

  • duże umiejętności interpersonalne, w szczególności pracy zespołowej;

  • komunikatywność́,

  • doskonała organizacji pracy,

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (branża beauty będzie dodatkowym atutem)

  • doświadczenie w organizacji branżowych eventów

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • wykształcenie wyższe

  • doskonała znajomość pakietu Office

  • mile widziane doświadczenie z zakresu grafiki/tworzenia contentu

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • prace z renomowanymi, globalnymi markami

  • prowadzenie samodzielnych projektów i realizację odpowiedzialnych zadań w dynamicznym środowisku

  • świetną atmosferę pracy,

  • niezbędne narzędzia: laptop, telefon,

A&M Premium Distribution spółka z ograniczona odpowiedzialnością sp.k.

Firma A&M Premium Distribution jest oficjalnym dystrybutorem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów fryzjerskich firm takich jak:

KEVIN.MURPHY, OLAPLEX, ORIBE, #MYDENTITY, ELEVEN AUSTRALIA, SHOWPONY, ALTERNA, FRAMAR

W związku z ogromnym zainteresowaniem i bardzo dynamicznym rozwojem

poszukujemy osoby na stanowisko Brand Manager, która będzie wspierała nasz dalszy marsz ku sukcesom.

Przewiń do profilu firmy