Oferta pracy

Brand Manager

Aristo Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie marką dermokosmetyków

  • Analizowanie sytuacji rynkowej oraz działań konkurencji

  • Opracowywanie i przygotowywanie strategii marketingowej oraz nadzorowanie jej realizacji

  • Przygotowywanie koncepcji i nadzorowanie produkcji materiałów marketingowych

  • Szkolenie Przedstawicieli oraz ściśle współpracowanie z działem sprzedaży

  • Zarządzanie komunikacją do grup targetowych: konsumenci, farmaceuci, lekarze

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu marką dermokosmetyków

  • Masz doświadczenie w tworzeniu materiałów szkoleniowych i marketingowych

  • Jesteś kreatywny, samodzielny oraz wychodzisz z inicjatywą

  • Dobrze organizujesz pracę oraz posiadasz umiejętność ustalania priorytetów

  • Masz rozwinięte umiejętności interpersonalne i potrafisz pracować w zespole

  • Znajomość języka angielskiego na minimalnym poziomie B2

To oferujemy

  • Ambitne wyzwania, połączone z możliwością rozwoju zawodowego w międzynarodowej organizacji

  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji

  • Samochód i telefon służbowy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dofinansowanie karty multisport

  • Możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej

  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Aristo Pharma Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Jesteśmy firmą farmaceutyczną działającą od 2005 r. Leki AXXON przez wiele lat stosowania zyskały zaufanie lekarzy specjalistów i pacjentów dzięki wysokiej jakości, o którą dbamy od pierwszych etapów produkcji. Rozwój firmy oparty jest o wprowadzanie każdego roku nowych preparatów z zakresu dermatologii, ginekologii, urologii, psychiatrii i neurologii oraz medycyny rodzinnej. Dzięki nowocześnie wyposażonym laboratoriom AXXON, wykwalifikowany zespół działu R&D opracowuje receptury nowych formulacji.

Przewiń do profilu firmy