Brand Manager

Black Red White S.A.O firmie

Black Red White S.A.

Aleje Jerozolimskie 180

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Opis stanowiska

  • Przed Tobą ciekawe wyzwania, a wśród nich:

  • Kierowanie działem komunikacji prowadzącym zintegrowane kampanie marketingowe o tematyce wizerunkowej w kanałach: ATL, BTL, digital

  • Współtworzenie strategii marketingowej marki

  • Planowanie i realizacja działań marketingowych przy wdrażaniu nowych produktów i ofert

  • Komunikacja wizerunkowa w Social Media – kanały: Facebook, Instagram, Youtube

  • Zarządzanie procesem produkcji materiałów drukowanych – katalogi, gazetki promocyjne, ulotki produktowe

  • Koordynacja prac dotyczących produkcji wytycznych ekspozycyjnych w salonach stacjonarnych

  • Koordynacja sesji zdjęciowych nowych produktów i kolekcji – przygotowywanie briefów, obecność na sesji, koordynacja postprodukcji zdjęć

  • Wsparcie marketingowe dla Działu Eksportu. Zarządzanie procesem produkcji materiałów reklamowych na rynki zagraniczne

  • Prowadzenie badań marketingowej we współpracy z agencjami badawczymi

  • Zarządzanie budżetem działu

  • Zarządzanie obiegiem dokumentacji projektowej – umowy, kosztorysy etc.

Nasze wymagania

  • Oczekiwania

  • Jesteś odpowiednim kandydatem, jeżeli:

  • Posiadasz minimum 3 lata doświadczenia w marketingu

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Bardzo dobrze organizujesz pracę własną

  • Umiejętnie tworzysz i wdrażasz strategię komunikacji na profilach społecznościowych

  • Jesteś osobą kreatywną, która podejmie się pracy nad kilkoma projektami jednocześnie

To oferujemy

  • O zaletach pracy z nami

  • Praca w Black Red White to nie tylko wyzwania, ale i korzyści:

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Dbamy o dobrą atmosferę w pracy

  • Wspólnie nie tylko pracujemy, ale dzielimy się doświadczeniami

  • Będziesz pracował w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, wśród osób, które lubią swoją pracę

  • Branża meblowa dynamicznie się rozwija, tak aby spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających i świadomych klientów. Jeżeli jesteś gotowy na nowe wyzwania i poznanie ludzi, którzy lubią swoją pracę, to nie pozwól byśmy Ciebie przeoczyli! Cieszymy się, że to właśnie Ty czytasz ogłoszenie – aplikuj w łatwy i szybki sposób:

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

Dom, to nie tylko budynek i meble, ale przede wszystkim mieszkający w nim ludzie. W Black Red White dbamy o to, by dostarczać naszym klientom meble najwyższej jakości. Chcemy, by czerpali radość z przebywania we wnętrzach, w których są nasze produkty. Dlatego też zatrudniamy pracowników mających pasję i zaangażowanie. Dzięki wspaniałemu i zgranemu zespołowi, udaje nam się projektować i produkować piękne meble, które trafią do domów w całej Polsce. Wspólnie mierzymy się z wyzwaniami, czerpiemy od siebie inspirację i realizujemy zadania. Jeżeli cenisz tradycję, doświadczenie i szerokie możliwości rozwoju, to szukamy właśnie Ciebie! Zostań częścią Black Red White.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje