Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager

CORAB SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 16 dni
    do: 02 lip 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie świadomości marki i jej submarek.

  • Działania co-brandingowe z partnerami.

  • Monitorowanie i analiza działań wizerunkowych konkurencji.

  • Tworzenie planów i strategii rynkowych dla marki i submarek.

  • Zarządzanie kampaniami wizerunkowymi.

  • Planowanie i prowadzenie kampanii reklamowych w obrębie danej grupy produktów.

  • Zwiększanie rozpoznawalności marek produktów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, co najmniej 3 lata.

  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii rynkowych dla marek i submarek.

  • Wykształcenie wyższe – marketing/reklama.

  • Umiejętność tworzenia analiz i doświadczenie w tym zakresie.

  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne.

  • Wielozadaniowość, umiejętność organizowania pracy własnej.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,

  • Jako atut doświadczenie w branży fotowoltaicznej/energetycznej/elektrycznej/OZE.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie ukierunkowanej na rozwój.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

  • Miłą atmosferę pracy.

Tak się u nas pracuje