Logo Pracuj.pl

Brand Manager

CORAB SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie świadomości marki i jej submarek.
  • Działania co-brandingowe z partnerami.
  • Monitorowanie i analiza działań wizerunkowych konkurencji.
  • Tworzenie planów i strategii rynkowych dla marki i submarek.
  • Zarządzanie kampaniami wizerunkowymi.
  • Planowanie i prowadzenie kampanii reklamowych w obrębie danej grupy produktów.
  • Zwiększanie rozpoznawalności marek produktów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych, co najmniej 3 lata.
  • Doświadczenie w opracowywaniu strategii rynkowych dla marek i submarek.
  • Wykształcenie wyższe – marketing/reklama.
  • Umiejętność tworzenia analiz i doświadczenie w tym zakresie.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, interpersonalne.
  • Wielozadaniowość, umiejętność organizowania pracy własnej.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym,
  • Jako atut doświadczenie w branży fotowoltaicznej/energetycznej/elektrycznej/OZE.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie ukierunkowanej na rozwój.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Miłą atmosferę pracy.

Brand Manager, Warszawa