Brand Manager

Herbapol Lublin S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 25 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie rocznych i długookresowych planów marketingowych oraz rekomendacji dla Zarządu

  • maksymalizowanie skuteczności realizacji działań marketingowych oraz dostarczanie rekomendacji dotyczących nowych kierunków strategicznego rozwoju produktów oraz marek

  • dążenie do optymalizacji portfela produktowego w celu zbudowania trwałej przewagi konkurencyjnej, osiągnięcia założonych wyników finansowych i zapewnienia długookresowego wzrostu

  • opracowywanie strategii komunikacji

  • współpraca z Trade Marketingiem oraz Działem Sprzedaży przy przygotowaniu i implementacji programów marketingowych

  • zarządzanie budżetem marketingowym

  • współpraca z agencjami badawczymi oraz reklamowymi w zakresie kampanii marketingowych, kreacji nowych produktów, kreacja materiałów reklamowych i opakowań

  • badanie trendów, poszukiwanie metod rozwoju oraz wprowadzanie na rynek nowych produktów

  • współpraca z działem R&D nad rozwojem nowych produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: marketing, zarządzanie produktem etc.

  • min. 3 lat doświadczenia na stanowisku Brand Managera w branży FMCG (warunek konieczny)

  • umiejętność obsługi ACNielsen- analiza danych, tworzenie prezentacji oraz rekomendacji działań

  • doświadczenie w tworzeniu nowych produktów we współpracy z działem R&D

  • umiejętność planowania oraz wdrażania strategii marketingowych

  • doświadczenie w przygotowywaniu i skutecznym wprowadzaniu nowych produktów na rynek w oparciu o zidentyfikowane potrzeby konsumenckie

  • doświadczenie w zarządzaniu kategorią produktów

  • wysoka świadomość biznesowa i orientacja na wynik

  • doświadczenie w pracy z agencjami - reklamowe, mediowe, badawcze: rynku oraz konsumenta

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • bardzo dobra umiejętność obsługi pakietu MS Office

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • uczestnictwo w realizacji ciekawych projektów

  • możliwość rozwoju w dużej polskiej firmie o wysokich standardach pracy

  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowo-rekreacyjna, bony świąteczne, wczasy pod gruszą, rabat w firmowym sklepie Herbapol, niespodzianka urodzinowa, dofinansowanie do obiadów

  • pracę w ambitnym i dynamicznym zespole

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • świętowanie urodzin

Tak się u nas pracuje