Logo Pracuj.pl

Brand Manager

Wyborowa Pernod RicardO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijaniem i implementacją strategii marketingowej marek prestiżowych i planów wdrożeniowych;
  • Rozwojem i koordynacją wszystkich aspektów promocji konsumenckich;
  • Regularną kontrolą budżetu i kosztów;
  • Monitorowaniem rynku, przygotowywaniem analiz i rekomendacji;
  • Nadzorem nad agencjami współpracującymi;
  • Współpracą z działami wewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektów;
  • Ewaluacją efektywności prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Wykorzystujesz w praktyce narzędzia marketingowe;
  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 wg CEFR;
  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne, przywódcze, i negocjacyjne;
  • Wykazujesz się wysoką komunikatywnością i zdolnościami prezentacyjnymi;
  • Jesteś kreatywny i nastawiony na innowacyjne rozwiązania;
  • Znasz Social Media (jako dodatkowy atut);
  • Masz doświadczenie sprzedażowe lub szkoleniowe (mile widziane).

To oferujemy

  • Pracę z międzynarodowymi markami o ciekawej historii;
  • Kreatywne i dynamiczne środowisko pracy;
  • Współpracę i możliwość dzielenia się wiedzą w międzynarodowym otoczeniu;
  • Warunki do rozwoju osobistego i pracę z profesjonalistami;
  • Serdeczną atmosferę i środowisko pasjonatów;
  • Bogaty pakiet benefitów firmowych;
  • Możliwość osobistego zaangażowania się w działania firmy na rzecz społeczności lokalnych.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • świętowanie urodzin

Wyborowa Pernod Ricard

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Sprawdź nasz wirtualny spacer po biurze: https://bit.ly/spacer-po-biurze

Dołącz do nas!

Aktualne oferty pracodawcy
JR-021088

Brand Manager, Warszawa