Oferta pracy

Brand Manager

Wyborowa Pernod Ricard

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Rozwijaniem i implementacją strategii marketingowej marek prestiżowych i planów wdrożeniowych;

  • Rozwojem i koordynacją wszystkich aspektów promocji konsumenckich;

  • Regularną kontrolą budżetu i kosztów;

  • Monitorowaniem rynku, przygotowywaniem analiz i rekomendacji;

  • Nadzorem nad agencjami współpracującymi;

  • Współpracą z działami wewnętrznymi zaangażowanymi w realizację projektów;

  • Ewaluacją efektywności prowadzonych działań.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie na podobnym stanowisku poparte sukcesami;

  • Posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Wykorzystujesz w praktyce narzędzia marketingowe;

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 wg CEFR;

  • Masz wysoko rozwinięte zdolności analityczne, przywódcze, i negocjacyjne;

  • Wykazujesz się wysoką komunikatywnością i zdolnościami prezentacyjnymi;

  • Jesteś kreatywny i nastawiony na innowacyjne rozwiązania;

  • Znasz Social Media (jako dodatkowy atut);

  • Masz doświadczenie sprzedażowe lub szkoleniowe (mile widziane).

To oferujemy

  • Pracę z międzynarodowymi markami o ciekawej historii;

  • Kreatywne i dynamiczne środowisko pracy;

  • Współpracę i możliwość dzielenia się wiedzą w międzynarodowym otoczeniu;

  • Warunki do rozwoju osobistego i pracę z profesjonalistami;

  • Serdeczną atmosferę i środowisko pasjonatów;

  • Bogaty pakiet benefitów firmowych;

  • Możliwość osobistego zaangażowania się w działania firmy na rzecz społeczności lokalnych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • świętowanie urodzin

At Wyborowa Pernod Ricard we are proud to manage locally a prestigious portfolio of internationally recognised brands of spirits, wines and champagnes of Pernod Ricard Group. In our plants in Poznań and Zielona Góra, we produce well-known Polish vodkas from the Group's portfolio.

Przewiń do profilu firmy

Sprawdź nasz wirtualny spacer po biurze: https://bit.ly/spacer-po-biurze

Dołącz do nas!