Brand Manager

Wirtualna Polska Media S.A.

  • ważna jeszcze 4 dni
    do: 29 maj 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Żwirki i Wigury 16

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie działań komunikacyjnych dla wybranych serwisów internetowych WP

  • Tworzenie strategii komunikacyjnej dla wybranych produktów WPM

  • Tworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych (pełen proces: napisanie briefu, kalendarz działań, koncepcja kreatywna, współpraca z designerami, redakcją, social media, trafficami, tworzenie mediaplanów, monitorowanie efektów, raportowanie KPI, podsumowanie)

  • Kreowanie i prowadzenie akcji cross-zespołowych z silnym wykorzystaniem potencjału redakcji WPM (akcje promocyjno-redakcyjne)

  • Prowadzenie projektów marketingowych z naciskiem na kanały online

  • Śledzenie trendów marketingowych, wyszukiwanie komunikacji referencyjnych i konkurencyjnych dla wybranej marki/ marek

  • Administracja systemem reklamowym, tworzenie prezentacji, raportów i analiz

  • Kreowanie, negocjowanie i prowadzenie partnerstw promocyjnych (umowy o współpracy barterowej)

  • Organizacja procesu produkcji reklam, np. sesji zdjęciowych, współpraca z działem produkcji video, współpraca z grafikami

Nasze wymagania

  • Masz min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub/ i w agencji komunikacji marketingowej/ reklamowej o profilu digital

  • Posiadasz praktyczną znajomość narzędzi marketingowych i analitycznych

  • Cechują Cię kreatywność i innowacyjność, myślisz nieszablonowo

  • Znasz branżę internetową

  • Potrafisz prowadzić prezentacje i przekonać innych do swoich pomysłów, masz odwagę, aby przełamywać schematy

  • Masz doświadczenie w copywritingu

  • Łatwo nawiązujesz relacje

  • Działasz rzetelnie, skutecznie i samodzielnie

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Tak się u nas pracuje