Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Brand Manager

Eco and More Sp. z o.o.

Widok 8

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i wdrażanie długoterminowej strategii dla marek na podstawie badań rynku i analizy danych

  • Stworzenie i egzekucja budżetu w procesie budowania świadomości marki poprzez działania trade z klientami oraz brand awarness w wybranych kanałach

  • Wdrażanie planów promocyjnych, akcji marketingowych oraz ocena ich efektywności

  • Współpraca z agencjami marketingowymi oraz badawczymi. Rozliczanie z realizacji celów firmy wspierające działania marketingowe

  • Przygotowywanie materiałów wsparcia sprzedaży dla marek i produktów (bliska współpraca z działem sprzedaży)

  • Uzgadnianie strategii, planów i kierunków rozwoju dla marek w porozumieniu z producentami

  • Opracowywanie i zarządzanie nowym asortymentem

  • Inicjowanie procesu pozyskiwania nowych marek i produktów we współpracy z Zespołem Zakupów

  • Planowanie i prowadzenie spotkań negocjacyjnych z producentami

  • Raportowanie przed Zarządem i producentami marek

  • Analiza działań konkurencji

  • Bliska współpraca z działem zakupów i logistyki w zarządzaniu markami

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w budowaniu strategii marki (FMCG, kosmetyki, branża dziecięca)

  • Rozumiesz klienta finalnego oraz potrzeby klienta b2b

  • Umiesz analizować i prezentować dane

  • Świetnie analizujesz liczby i wyciągasz z nich wnioski

  • Organizujesz sobie czas pracy i dostarczasz wyniki na czas

  • Zależy Ci na rzetelności i jakości wykonywanych zadań

  • Posługujesz się językiem angielskim płynnie

  • Posiadasz zaawansowane umiejętności w zakresie pracy w pakiecie Office 365

  • Szanujesz innych, umiesz motywować i współpracować

  • Budujesz silne relacje i można na Tobie polegać

  • Myślisz przedsiębiorczo, a ograniczenia budżetowe są dla Ciebie wyzwaniem, ale nie problemem

  • Działasz szybko, sprytnie, widzisz potencjał i lubisz, kiedy pomagasz konsumentom rozwiązywać ich codzienne problemy

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub współpraca B2B

  • Dodatkowo premia kwartalna zależna od wskaźników (wszystkie elementy dokładnie ustalone - zawsze wiesz, jaką premię otrzymasz)

  • Zniżka na zakupy w sklepie naturepolis.com oraz bony okolicznościowe

  • Prywatna indywidualna ochrona zdrowia w Medicover

  • Dofinansowanie karty MultiSport w programie Benefit

  • Dofinansowanie Karty Miejskiej

  • Praca z wysokiej jakości ekologicznymi produktami, które dostępne są od ręki do własnego użytku

  • Świetny Zespół, który stanowi trzon firmy i tworzy jej wartość, a w trudnych sytuacjach pomaga i szkoli

  • Próbki oraz pełnowartościowe produkty z naszej oferty do testowania w biurze i w domu.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • bony towarowe

  • świętowanie urodzin

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Obecnie poszukujemy:

Zaangażowanego Brand Managera o dobrej znajomości narzędzi trade marketingowych do tworzenia strategii handlowej dla naszych marek. Osoba na tym stanowisku musi posiadać doświadczenie w tworzeniu strategii marki, strategii działań trade marketingowych, fundamentów pozycjonowania oraz obecności na rynku. Poszukujemy wysokiej kultury osobistej oraz świetnej jakości dostarczanych materiałów. Osoba na tym stanowisku powinna być przedsiębiorcza i samodzielna.

Byłoby super, gdybyś:

  • Interesował/a się ekologią, certyfikatami, składnikami i ich wpływem na zdrowie; lubił/a pracę z kategorią kosmetyki/dziecko/household

  • Pracował/a z metodologią OGSM

Jako Eco and More, już od 2011 roku zajmujemy się rozpowszechnianiem ekologicznych kosmetyków, środków czystości oraz rozwiązań w codziennym życiu. Dbamy by nasi Klienci nie musieli zastanawiać się nad bezpieczeństwem i ekologicznością oferowanych przez nas produktów. Pracujemy wyłącznie bezpośrednio z producentami, a każdy oferowany produkt jest przez nas weryfikowany i testowany.

Zmieniamy świat na lepszy. W naszym wypadku to nie są tylko puste slogany – naprawdę już od 10 lat zmieniamy nawyki konsumentów by bardziej dbali o siebie i naszą planetę wybierając bezpieczne, organiczne, naturalne i ekologiczne produkty. Wyszukujemy najciekawsze marki z całego świata i docieramy z nimi do polskiego konsumenta. Wierzymy, że to co robimy ma głębszy sens.

Znamy się na tym co robimy, znamy się na produktach, pracujemy bezpośrednio z producentami, każdy produkt jest przez nas weryfikowany i testowany.

Nie jesteśmy bezwładną korporacją, więc każdy pracownik ma realny wpływ na to co robi firma, jego działania są bezpośrednio widoczne, co daje mnóstwo satysfakcji. Nie mamy rozbudowanych pionowo struktur, a zarząd firmy bierze osobiście udział w dyskusjach i rozwiązywaniu problemów, co pomaga czuć się jednym zgranym zespołem. Wierzymy w to, że da się pogodzić pracę z pasją i spędzanie czasu w zespole pełnym świetnych, pomagających sobie ludzi.

Przewiń do profilu firmy