Brand Manager

Maspex

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie strategii rozwoju i komunikacji dla danej kategorii produktów

  • prowadzenie i realizacja projektów marketingowych analiza aktualnych trendów rynkowych

  • koordynowanie prowadzonych badań i analiz marketingowych

  • bieżąca współpraca z agencjami reklamowymi, badawczymi

  • poszukiwanie nowych obszarów rozwoju i wdrażanie nowych produktów na rynek

  • efektywna komunikacja z działami wspierającymi

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 4 letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu lub agencji reklamowej

  • w tym co najmniej 2 letnie doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu marką lub kategorią produktową w branży FMCG

  • ukończyłeś studia z zakresu marketingu, socjologii, ekonomii lub pokrewnych

  • posiadasz doskonałe umiejętności prezentacyjne

  • cechuje cię dokładność oraz jakościowe podejście do pracy

  • posiadasz umiejętność analizy kosztów i efektywności prowadzonych działań

  • możesz pochwalić się bardzo dobrą znajomością pakietu MS Office (MS Excel i Power Point)

  • posiadasz umiejętność analizy danych Nielsen

  • znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • masz czynne prawo jazdy kategorii B

  • jesteś otwarty na nowe narzędzia, nowe podejścia, niestandardowe rozwiązania – nie lubisz pracować w rutynie

To oferujemy

  • rozwój w ramach dużej firmy z obszaru FMCG, lidera w wielu kategoriach

  • możliwość zdobycia doświadczenia w prowadzeniu znanych i cenionych marek, których strategie powstają w Polsce

  • narzędzia pracy – samochód służbowy, telefon, laptop

  • prowadzenie projektów obejmujących marketing 360 stopni

  • kreatywne, inspirujące i dynamiczne środowisko pracy

  • możliwości wzbogacania wiedzy poprzez udział w konferencjach, targach i warsztatach branżowych​

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • karta MultiSport

Maspex

Każdy z naszych produktów to zasługa wspólnej pracy całego zespołu Maspex, niezależnie od działu! Tutaj doceniamy każdego pracownika, dajemy spore możliwości rozwoju i zdobywania wiedzy, a przede wszystkim - tworzymy bardzo zgrany zespół.

A Ty możesz tworzyć go razem z nami!

Przewiń do profilu firmy