Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brand Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK FMCG specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sektora dóbr szybko zbywalnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży FMCG naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

    Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół FMCG w HRK.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży FMCG, jednego z liderów w swojej kategorii poszukujemy osoby na stanowisko

    miejsce pracy: Warszawa

    Zadania:

    • Tworzenie strategii, planów i wizerunku marki
    • Odpowiedzialność za P&L
    • Monitoring działań konkurencji
    • Współpraca z klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi (min. dział sprzedaży, trade marketing)

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata na stanowisku Brand Managera w branży FMCG (warunek konieczny)
    • doświadczenie w kampaniach globalnych FMCG
    • zdolności analityczne
    • strategiczne myślenie
    • samodzielność
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Międzynarodowe środowisko biznesowe
    • Atrakcyjny pakiet benefitów
    • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego
    • Dużą samodzielność

    Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.