Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brand Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jedna z wiodących firm kosmetycznych w Polsce, część japońskiego koncernu Rohto Pharmaceuticals Group, specjalizująca się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy i ciała oraz preparatów do opalania poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice)

    Zadania:

    • Analiza rynku, segmentów, konkurencji i potrzeb konsumenta.
    • Inicjowanie, współudział w tworzeniu i realizacja (koordynacja) procesów wdrożeniowych nowych produktów.
    • Pomoc w nadzorowaniu linii produktów, kreowaniu ich oblicza i rozwoju w kontekście zmieniającego się otoczenia rynkowego, w celu osiągnięcia założonych wyników sprzedaży i zysku.
    • Współpraca z agencjami, wydawnictwami w zakresie działań i materiałów marketingowych.
    • Współtworzenie i realizacja planu marketingowego linii produktów.
    • Inicjowanie, wdrażanie i analizowanie efektywności działań promocyjnych, reklamowych oraz wykorzystania materiałów POS.
    • Pomoc w przygotowaniu i przeprowadzaniu szkoleń, prezentacji.
    • Planowanie, przygotowywanie i kontrolowanie powierzonego budżetu marketingowego.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe
    • Doświadczenie 5 letnie w marketingu produktowym / brandowym
    • Mile widziana znajomość i doświadczenie w branży kosmetycznej
    • Zdolność do szybkiego uczenia i samodzielność.
    • Zdolności analityczne (analizy sprzedaży np. Nielsen / GFK, trendów rynkowych, rentowności produktu/promocji).
    • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu
    • Doświadczenie w tworzeniu/współtworzeniu strategii rozwoju i komunikacji powierzonych produktów.
    • Komunikatywność we współpracy z agencjami reklamowymi i podwykonawcami w zakresie działań promocyjnych.
    • Umiejętność przygotowania i przeprowadzenia prezentacji.
    • Dokładność i systematyczność.
    • Znajomość j. angielskiego.

    Oferujemy:

    • wynagrodzenie podstawowe oraz premię uzależnioną od wyników
    • realne i jasno określone cele
    • możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego w firmie o rozpoznawalnych markach
    • możliwość kreowania wizerunku produktów oraz realny wpływ na asortyment firmy.
    • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.