Oferta pracy

Brand Manager

HomebookO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • opiekowanie się znaną marką e-commerce z branży home i wnętrza, ale czasem swoją wiedzą wesprzesz również pudełkowe projekty domów czy finanse,

  • współpraca ze świetnym teamem,

  • zajmowanie się naprawdę ciekawymi projektami!

Nasze wymagania

  • jesteś osobą kreatywną, pomysłową, szukasz rozwiązań i potrafisz je wdrażać,

  • masz doświadczenie w tworzeniu/współtworzeniu i realizowaniu strategii rozwoju i komunikacji marki,

  • potrafisz planować, koordynować i dowozić projekty interdyscyplinarne, angażujące sprzedaż, marketing, produkt czy PR,

  • robisz dobre prezentacje,

  • masz zdolności analityczne, znasz trendy rynkowe i masz na ich temat własne zdanie,

  • potrafisz współpracować z ludźmi na różnych stanowiskach w organizacji,

  • razem z grafikiem potrafisz przygotować interesujące dla odbiorcy materiały marketingowe i promocyjne,

  • masz doświadczenie w pracy z marką i w marketingu,

  • język polski nie ma przed Tobą tajemnic, lubisz przecinki, potrafisz i lubisz pisać,

  • jesteś osobą samodzielną, ale nie przeraża Cię praca w grupie,

  • angażujesz się w prowadzone projekty,

  • potrafisz zaplanować i zorganizować sobie pracę.

To oferujemy

  • Realny wpływ na rozwój biznesu i współpracę z zespołem profesjonalistów,

  • lubimy dzielić się wiedzą. A szkolenia, konferencje? Nie ma problemu!

  • dbamy o naszych pracowników oferując dostęp do bezpłatnej prywatnej opieki medycznej oraz grupowego ubezpieczenia na życie,

  • udostępniamy firmową biblioteczkę, kindle a nawet hulajnogi elektryczne,

  • mieścimy się blisko centrum, w nowoczesnym biurowcu przy Jaworskiej 13 we Wrocławiu (choć chwilowo pracujemy zdalnie) 😊 .

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Homebook

Tworzymy Homebook.pl - serwis dla każdego, kto ceni sobie design w świetnym stylu. Znajdziesz tu miliony pomysłów i inspiracji, aranżacje wnętrz w każdym stylu i porady ekspertów. Pod jednym adresem zgromadziliśmy ofertę sklepów i marek wnętrzarskich.

Jesteśmy zespołem, który RAZEM pracuje dla trzech e-commerce’ów. Pod naszymi skrzydłami znajdują się spółki Totalmoney.pl, Extradom.pl i Homebook.pl. RAZEM decydujemy o kierunkach rozwoju w finansach, budowie domów i wyposażeniu wnętrz.

Naszą misją jest USER FIRST. To użytkownik stoi w centrum naszego zainteresowania; na biznes patrzymy z jego perspektywy. Nie zapominamy jednak, że użytkownikami są także pracownicy.

Jesteśmy częścią Wirtualnej Polski Holding.

Przewiń do profilu firmy