Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1229 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Brand Manager z językiem niemieckim

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 10.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, ekskluzywnego Klubu Zakupowego, obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

    Brand Manager z językiem niemieckim (FASHION)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Zakup ekskluzywnych marek modowych, głównie na rynku niemieckim,
    • Prowadzenie negocjacji cenowych.
    • Wprowadzanie marek do sieci handlowej oraz  szkolenie pracowników sklepu z zakresu nowego asortymentu
    • Zarządzanie budżetem zakupowym.

    Wymagania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe jako Brand Manager w kategoriach t.j.: fashion, dobra luksusowe,
    • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny),
    • Wysokorozwinięte umiejętności negocjacyjne,
    • Silna orientacja na osiąganie wyników, elastyczność i inicjatywa w działaniu,
    • Dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
    • Wiedza na temat niemieckiego rynku zakupów,
    • Gotowość do wyjazdów służbowych (Niemcy).

    Oferujemy:

    • Pracę w jednej z największych ekskluzywnych sieci handlowych w Polsce,
    • Atrakcyjne warunki finansowe,
    • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w międzynarodowym środowisku.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"