Oferta pracy

Brand Manager

Mokate Sp. z o.o.

  • Strażacka 48, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • rekrutacja zdalna

Strażacka 48

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie strategii i wizji dla marek i kategorii produktów,

  • Zarządzanie portfolio oraz przygotowanie założeń aktywacji konsumenckich i komunikacji

  • Rozwój i implementację planu aktywacyjnego dla marek, na podstawie wypracowanej strategii

  • Tworzenie, koordynację i analizę wszystkich działań marketingowych prowadzonych produktów/marek

  • Przygotowanie zintegrowanego planu wsparcia dla marki we współpracy z działami handlowymi oraz działem wsparcia sprzedaży

  • Opracowywanie innowacji produktowych przy współpracy z Działem Rozwoju Produktów

  • Zarządzanie Projektami

  • Analizę rynku pod kątem nowych produktów, trendów marketingowych

  • Współpracę z zewnętrznymi agencjami reklamowymi oraz marketingowymi

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnych stanowiskach, preferowane w obszarze marek konsumenckich,

  • Mile widziane doświadczenie we wprowadzaniu nowej marki na rynek konsumencki,

  • Praktyczna znajomość procedur i standardów biznesowych

  • Zdolności interpersonalne, w tym umiejętność komunikacji z osobami na różnych szczeblach organizacyjnych oraz z poza organizacji

  • Doświadczenie w Zarządzaniu Projektami

  • Organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu

  • Komunikatywność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

  • Znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (PowerPoint, Word, Excel)

  • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania, marketingu lub pokrewne,

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pełny etat) w firmie posiadającej wiodącą pozycję rynkową

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowy

  • Dużą samodzielność w działaniu

  • Nowoczesne narzędzia pracy; duże możliwości rozwoju zawodowego

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • pikniki rodzinne