Brand Manager

Mokate Sp. z o.o.

  • Strażacka 48, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Strażacka 48

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii marketingowej i zarządzanie jedną z wiodących marek

  • Kreowanie i rozwój nowych produktów

  • Zarządzanie budżetem oraz powierzonymi środkami w ramach prowadzonych działań

  • Przygotowywanie założeń do kampanii reklamowych

  • Planowanie mediów

  • Współpraca z agencjami reklamowymi i innymi firmami wspierającymi w obszarze działań marketingowych

  • Nadzór nad realizacją działań reklamowych

  • Analizowanie wyników badań marketingowych oraz danych rynkowych i wyciąganie wniosków przekładających się na strategię zarządzania marką

  • Analiza wewnętrznych wyników sprzedaży

  • Nadzór funkcjonalny i merytoryczny nad podległymi pracownikami

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie kierunkowe (preferowany kierunek: Zarządzanie i Marketing)

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w dziale marketingu

  • Mile widziane doświadczenie w branży FMCG poparte wymiernymi sukcesami

  • Praktyczna wiedza z zakresu ATL i BTL

  • Umiejętność zarządzania czasem

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność wyciągania trafnych wniosków

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Znajomość środowiska MS Office

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Na rozpoczęcie każdego dnia dobra kawa :)

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznej branży FMCG.

  • Współtworzenie nowego, rozszerzonego portfolio.

  • Elastyczne godziny pracy

  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w szkoleniach.

  • Ubezpieczenie dla Ciebie i Twoich bliskich na konkurencyjnych warunkach.

  • Rynkowy pakiet wynagrodzenia.

  • Możliwość rozwoju poprzez rekrutacje wewnętrzne.

  • Uczestnictwo w organizacji, która realizuje swoje projekty na ponad 70 rynkach świata

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Grupa MOKATE jest jednym z wiodących producentów w polskim przemyśle spożywczym i uznanym eksporterem produktów spożywczych; głównie wysokiej jakości kawy (kawa palona i mielona, ​​kawa ziarnista, kawa rozpuszczalna, miksy kawowe), napoi czekoladowych, ciast, herbat. Jesteśmy również silnym graczem na rynku B2B jako dostawca półproduktów. MOKATE powstało na początku lat 90. jako firma rodzinna, obecnie składa się z dziewięciu niezależnych podmiotów, pod nazwą Grupa MOKATE. Firmy zatrudniają ponad 1700 osób i dostarczają produkty do ponad 70 krajów. Dziś jesteśmy obecni na każdym ważnym rynku i segmencie rynku, a nasza lista klientów na całym świecie stale się powiększa.

Przewiń do profilu firmy