Logo Pracuj.pl

Brand Master – Koncern Tytoniowy

OEX Cursor S.A.O firmie

29,00–50,00
brutto / godz.
  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż produktów w wyznaczonych miejscach
  • budowanie wizerunku marki na rynku
  • przekazywanie informacji marketingowych o prezentowanych produktach
  • aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów dla marki

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność minimum 15 akcji w miesiącu po 5h (w tym weekendy)
  • przebojowość, energiczność i otwartość na nowe doświadczenia
  • łatwość nawiązywania kontaktów z innymi ludźmi

Mile widziane

  • doświadczenie w sprzedaży
  • status studenta

To oferujemy

  • stawkę godzinową 29-50 zł brutto
  • dodatek za pracę w soboty 5 zł brutto/h
  • atrakcyjne bonusy
  • umowę zlecenie
  • elastyczne godziny pracy
  • bardzo miłą atmosferę pracy
  • profesjonalne szkolenia
  • stałą opiekę koordynatora projektu
  • kartę Multisport
  • przejrzysty proces rekrutacji

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników

OEX Cursor S.A. jest liderem wśród firm świadczących usługi wsparcia sprzedaży i marketingu. Od ponad 20 lat prężnie działamy na rynku współpracując z największymi markami. Cenimy ludzi z pasją, lubiących aktywnie uczestniczyć w licznych projektach i nie stroniących od ambitnych wyzwań.

Obecnie z naszym Klientem British American Tobacco, wiodącym koncernem tytoniowym, budujemy zespół zaangażowanych i odnoszących sukcesy pracowników. Szukamy osób do długofalowej współpracy na stanowisko Brand Mastera, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż produktu, budowanie wizerunku marki oraz aktywne pozyskiwanie nowych konsumentów.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę!

Brand Master – Koncern Tytoniowy, Warszawa