Brand & Product Manager

Sunday Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 11 dni
    do: 01 lip 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie strategii rozwoju produktów i usług spółki

  • Planowanie i wdrażanie marketing mix dla nowych produktów (opracowywanie strategii cenowej, działań promocyjnych, edukacyjnych, reklamowych)

  • Analiza rynku i aktywne poszukiwanie nowych produktów

  • Tworzenie polityki cenowej - rekomendacje dla zarządu

  • Współtworzenie kampanii sprzedażowych i marketingowych

  • Zarządzanie procesem wprowadzania nowych produktów i ofert promocyjnych we współpracy z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Doświadczenie min. 4 lata na podobnym stanowisku

  • Wiedza i doświadczenie z zakresu rozwoju i wdrażania kampanii marketingowych oraz nowych produktów

  • Bardzo dobra praktyczna znajomość pakietu Office (MS Excel, MS Access, MS PowerPoint)

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym

  • Elastyczność i bardzo dobra organizacji pracy, samodzielność, solidność i zdyscyplinowanie

  • Podejmowanie własnych inicjatyw i zaangażowanie w realizowane działania

  • Umiejętność współpracy zespołowej i organizacji pracy własnej

  • Perfekcyjne umiejętności zarządzania projektami

To oferujemy

  • Możliwość wyboru dogodnej formy zatrudnienia – umowa o pracę lub B2B (sam decydujesz!)

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Możliwość tworzenia i wdrażania innowacyjnych projektów

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia

  • Samorealizację – masz przestrzeń do własnych pomysłów i wykorzystania swoich talentów

  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki zdrowotnej PZU

  • Długofalową współpracę opartą na partnerstwie

  • Dogodną lokalizację w centrum biznesowym (Mokotów)

  • Świeże owoce, pyszną kawę i świetny zespół, który działa wspólnie!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • świętowanie urodzin

Sunday Polska Sp. z o.o.

Sunday Polska to najbardziej zgrana energetyczna rodzina, dlatego praca z naszą ekipą to czysta przyjemność! Przekonaj się o tym sam i dołącz do Nas.

SundayMENI oraz SundayWOMENKI w naszym teamie pomogą Ci wdrożyć się w strukturę firmy i będą Twoim wsparciem już od pierwszych dni. Zatrudniamy ponad 500 ekspertów i doradców, wiążemy Naszą przyszłość ze zmianą świata na lepszy! Zapewniamy pracownikom to, czego potrzebują, aby wspólnie cieszyć się sukcesami.

Chcesz dołączyć do zespołu pełnego dobrej MOCy? Dobrze trafiłeś. Aplikuj!

#WeGivePower

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Zacznij tworzyć z nami technologię przyszłości już teraz! Rekrutujemy online!