Oferta pracy

Brand Specialist - język rosyjski

Digital Care Sp. z o.o.O firmie

Digital Care Sp. z o.o.

Marszałkowska 126

Warszawa

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Marszałkowska 126/134

Twoje obowiązki:

  • Przygotowanie tekstów i materiałów marketingowych i PR na temat firmy, jej linii biznesowych i produktów w Polsce i na rynkach zagranicznych
  • Współpraca z agencjami przy tworzeniu materiałów i konceptów marketingowych
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z partnerami biznesowymi
  • Organizacja i udział w lokalnych wydarzeniach, targach i imprezach dla partnerów biznesowych
  • Monitoring i analiza trendów marketingowych, analiza konkurencji, analizy mediów, bieżące raportowanie i rekomendacja kierunków zmian
  • Prowadzenie działań marketingowych mających na celu pozyskanie nowych partnerów biznesowych
  • Prowadzenia działań marketingowych mających na celu promocję produktów i zwiększenie sprzedaży w kanale B2B i B2C
  • Zarządzanie stronami internetowymi firmy
  • Tworzenie koncepcji i produkcja gadżetów firmowych
  • Ścisła współpraca z innymi zespołami w firmie

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w kierunku Marketing, Komunikacja Wizerunkowa, Public Relations, Dziennikarstwo lub pokrewne
  • Mile widziane doświadczenie w branży ubezpieczeniowej, finansowej lub telekomunikacyjnej, najlepiej w międzynarodowym środowisku
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, przygotowywanie informacji oraz redagowania tekstów, zarówno w języku polskim, angielskim jak i rosyjskim
  • Znajomości specyfiki mediów społecznościowych, nowych technologii w marketingu, content marketingu, pozycjonowania, swobodne poruszanie się w PowerPoint
  • Doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi i dostawcami
  • Doświadczenie w tworzeniu i redagowaniu tekstów marketingowych i PR-owych
  • Doskonała znajomość języka rosyjskiego – warunek konieczny
  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Proaktywność, inicjatywa i samodzielność w działaniu
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność nadawania priorytetów
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Oferujemy:

  • benefit system
  • opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe
  • umowę o pracę
  • szkolenia
  • imprezy integracyjne
  • dobrą atmosferę
  • rozwój
  • międzynarodowe środowisko
  • codzienne wyzwania
  • owoce
  • pyszną kawę i herbatę

Jeśli spełniasz powyższe oczekiwania, nie czekaj, aplikuj!

Informujemy, że Administratorem Twoich danych osobowych będzie Digital Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 126/134 Twoje dane osobowe oraz ewentualnie przekazane nam przez Ciebie dane dodatkowe, będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do realizacji procesu. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest pod adresem: digitalcaregroup.pl/dane-osobowe/

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy